Czytasz
Był Oki, ale będzie dobrze. DOPE FEST RZESZÓW dopiero się rozpędza!

Był Oki, ale będzie dobrze. DOPE FEST RZESZÓW dopiero się rozpędza!

DOPE FEST RZESZÓW

Tegoroczny DOPE FEST RZESZÓW jest już po pierwszym dużym wydarzeniu. Wiemy już, co wydarzy się w następnych tygodniach.

Mocny gracz na start

O premierowym koncercie DOPE FEST RZESZÓW informowaliśmy was już pod koniec kwietnia, czyli ładnych parę tygodni przed nim. Nie powinno was to dziwić, bo na scenie miał się zjawić jeden z tych raperów, którzy uchodzą za obecnie największych w kraju. Ba, ma to także potwierdzenie w materii live. Gość wyprzedał Torwar dwa – tylko nie w Warszawie!

Captain Obvious: Oki to prekursor nowej fali w Polsce. Jego ostatnia płyta Produkt47 okazała się wszechobecnym rapowym blockbusterem polskiej sceny w 2022 roku. Ponadto artysta słynie z dawania najlepszych aktualnie koncertów w kraju. Energia, którą przekazuje publice, jest niepodrabialna. Jego ostatni hit SPRZEDAŁEM SIĘ jawi się jako zupełnie nowy wave w polskim mainstreamie, a występ, który dał 17 czerwca w Rzeszowie, przeszedł już do historii. Co czeka nas dalej?

Bilety na kolejne wydarzenie cyklu DOPE FEST RZESZÓW znajdziecie tutaj!

Pięciu wspaniałych w blokach

Z jednej strony weteran, z drugiej… debiutant. Przecież dopiero co nazwał swoje wydawnictwo Newcomer. Białas to jednak przede wszystkim jeden z największych wygranych transformacji, jaką przeszedł polski rap w poprzedniej dekadzie. Współzałożyciel SBM Label pojawi się w Rzeszowie 1 lipca, a bilety na jego występ nabędziecie tutaj. Następny w kolejce czeka streamer, youtuber i raper w jednej osobie, czyli Young Multi. On zjawi się na południowym wschodzie Polski trzy tygodnie później, a więc 22 lipca (wejściówki tu!).

Sprawdź też
Ostatni Quebonafide Przygody Wesołego Hypemana

Co zdarzy się potem? W sierpniu zobaczycie również koncert innego reprezentanta SBM-u. Kinny Zimmer wytrwale buduje swoją pozycję nie tylko pod względem dyskografii, ale również występów na żywo. Jak mu to wychodzi, będziecie mogli się przekonać 12 sierpnia (klik, klik). W tym samym miesiącu, tyle że 26. dnia, w Przystani na Lato zamelduje się ReTo. Rozciągniętą na trzy miesiące inicjatywę zakończy zaś gig Kukona, który odbędzie się 9 września. Będzie co robić!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone