Czytasz
Trochę dripu, trochę flexu? Legendy cloud rapu w Polsce!

Trochę dripu, trochę flexu? Legendy cloud rapu w Polsce!

Wowie, to naprawdę potężne ogłoszenie. Solidna ekipa zadba o „trochę dripu, trochę flexu” w naszym kraju.

Drain Gang to mvmnt

Drain Gang to skład, który eksploruje eksperymentalne odłamy rapu. Thaiboy Digital, Bladee i Ecco2k są od lat twarzami cloud rapowego movementu łączącego kreatywne bity i mocno przetworzony cyfrowo wokal. 333 od Bladeego czy E od Ecco2k to bezsprzeczne płytowe klasyki gatunku, które pokazały raperom na całym świecie, gdzie można popchnąć tę muzykę, przy odpowiedniej dawce odwagi i nieszablonowości.

W Polsce pojawią się na dwóch koncertach, a na obu z nich w roli supportera wystąpi Varg2™, który jest jednym z najbardziej uznanych DJ-ów w Europie i z pewnością zadba by Wasze stopy i kark zostały wprawione w ruch. Czy potrzebujecie jeszcze jakiejś zachęty? Ten wyjątkowy pakiet muzycznych wrażeń złapiecie 19 lutego w Warszawie i 20 lutego w Krakowie. Radzimy nie zmulać z biletami, bo schodzą jak porządny przelew z rana w Waszej ulubionej kawiarni.

Wbitki na Drain Gang w WWA i KRK

Kizownik na szlaku po jeszcze większy fejm

W trasę uderza również Kizownik. Król balu wyrusza w klubowe tournée z nowym albumem Jeszcze 5 minut. Zjedzie on całą Polskę, prezentując takie hity jak Disney, Król Balu, Pogo czy OXA. Na koncertach bez wątpienia nie zabraknie też trochę starszych bangerów jako przerywniki w podróży po nowej twórczości.

Nie kojarzycie Kizo? Bez obaw. Zdarza się. Na szczęście stworzyliśmy jakiś czas temu TOP 10 ciekawostek na temat kariery członka chillwagonu. Wiecie, że śpiewu uczyła go Margaret?

Sprawdź też

Kiedyś nie potrafiłem śpiewać, dzisiaj potrafię dzięki Margaret – pisał jakiś czas temu na swoim Instagramie. Współpraca z Margaret jak widać wyszła daleko poza Roadster. Do tego stopnia, że gwiazda zaczęła uczyć rapera śpiewać falsetem

drain gang

Kizo ma bongo i bochen chleba i będzie w Twoim mieście

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone