Czytasz
Czy WIXAPOL niszczy „Hej Sokoły”? Czy husaria ma uczucia? Sprawdzamy.

Czy WIXAPOL niszczy „Hej Sokoły”? Czy husaria ma uczucia? Sprawdzamy.

Nowy traczek od WIXAPOLU i kolejne „totalne zniszczenie”. Kto brał udział w produkcji? Co w teledysku robi husaria? Jak brzmią „Hej Sokoły” (HEYYYY SOKOLY) w tempie 200BPM?

Nasi redakcyjni felietoniści (te ich „felietony” znajdziecie tutaj) z WIXAPOL S.A. wypuścili nowy traczek, „HEYYYYY SOKOLY (WIXAPOL ANTHEM)” – hardcore’ową wersję ultrapolskiej (i ukraińskiej!) pieśni „Hej Sokoły”. Za produkcję odpowiedzialny jest Danny L Harle, który współpracował z takimi tuzami jak Carly Rae Jepsen, Charlie XCX czy Tommy Cash, a jego tegoroczny album „Harlecore” (my wspominaliśmy o singlach z tej płyty tu i tu) to mocny pretendent do list najlepszych albumów 2021. Muzyce towarzyszy teledysk, w którym co się odjebuje, to my nawet nie… Cuda, wianki, elfy, wróżki, husaria. No totalne zniszczenie.

A zresztą oddajmy głos WIXAPOLOWI:

HEYYYYY SOKOLY (WIXAPOL ANTHEM) TO NOWY HYMN WIXAPOLSKI OWOC WSPULPRACY Z WYBITNYM BRYTYJSKIM PRODUCENTEM DANNYM L HARLE(CORE)

NOWOCZESNA HARKOROWA INTERPRETACJA STARODAWNEJ MELODI ALTORSTWA MACIEJA KAMIENSKIEGO POLSKIEGO KONKOZYTORA POHODZENIA SUOWACKIEGO I ZNANEGO MASONA XD KOZACKI HIT BIESIAD I WESEL OD POLSKI PO DALEKOM UKRAJINE TERAZ W NOWEJ WERSJI ZAATAKUJE REJWY I WIKSY W KRAJU I WE WSZECHSFIECIE

UTWOROWI TOWARZYSZY SZALONA I MAGICZNA WIDEOANIMACJA 3D ARTYSTY MICHALA MIERZEJEWSKIEGO @CORENICK – WIXAPOLSKIE WRURZKI WIKSUJOM WOKUL TOTEMU SOKOLA INSPIROWANEGO SLOWIANSKO-ASTECKIMI RZEZBAMI STANISLAWA SZUKALSKIEGO A POLSKA HUSARIA ODDAJE SIE BRATERSKIEJ MIUOSCI ❤ FUTURYSTYCZNY FOLKLOR W TEMPIE OD 140 ARZ DO 200 BITUW NA MINUTE })

Sprawdź też
taco hemingway


Premiera live kawałka „HEYYYY SOKOLY (WIXAPOL ANTHEM)” miała miejsce podczas otwarcia festiwalu Scopes driven by Porsche we środę – wydarzenie mogliście śledzić, jak wszystkie fajne eventy, na naszym Instagramie. Prezentowany na kilkunastometrowym ekranie klip, z udziałem tancerzy hakke, ROBIŁ WRAŻENIE, ale nie mniejsze robi także odpalony z youtube’a w domowym zaciszu, do czego cieplutko Was namawiamy:Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone