Czytasz
Przygotujcie się na drakę z Gedzem – raper gościem ostatniej „Draki Klimczaka”

Przygotujcie się na drakę z Gedzem – raper gościem ostatniej „Draki Klimczaka”

Gedz, fot. Adam Słaboń, mat. promocyjne

Przed nami kolejny odcinek podcastu „Draka Klimczaka”. 17 stycznia dziennikarz muzyczny porozmawiał z Gedzem. Całość wywiadu z raperem i producentem związanym z BOR Crew dostępna jest już w aplikacji Empik Music.

Zaprosiłem Gedza, bo od zawsze uważam go za jeden z największych talentów w polskim hip-hopie. Jako producent często pokazuje niesamowicie otwartą głowę, a ciężko znaleźć równie muzykalnego rapera. Praktycznie każdym albumem wyprzedzał sam siebie, z apogeum w postaci przełomowej „Bohemy”. Porozmawialiśmy m.in. o jego procesie twórczym i otwartym podejściu do muzyki, sporo czasu poświęciliśmy też jego ostatniej płycie, „Staminie”- uzasadnia Klimczak.

„Draka Klimczaka” to podcast prowadzony przez dziennikarza kulturalnego, związanego m.in. z NOIZZ, Newonce czy Poptown, Pawła Klimczaka. W ramach serii prowadzący skupia się nie tylko na rodzimym hip-hopie. Gościła u niego niedawno producentka techno ZAMILSKA, która opowiadała m.in. o jej pandemicznej rzeczywistości i politycznym zaangażowaniu. Wśród udostępnionych w aplikacji Empik Music podcastów znajdziecie również odcinek dotyczący teorii spiskowych w świecie muzyki czy jego reakcji wobec Strajku Kobiet. Nie zabrakło również odcinka poświęconego bardzo aktualnemu tematowi wsparcia szeroko rozumianej branży rozrywkowej w czasie pandemii.

Podcasty z serii „Draka Klimczaka” znajdziesz w aplikacji Empik Music.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone