Czytasz
Dua Lipa jak sławny iluzjonista, ale to prawda – mamy nowy singiel

Dua Lipa jak sławny iluzjonista, ale to prawda – mamy nowy singiel

Dua Lipa

Dua Lipa nie kazała fankom i fanom długo czekać na nowości muzyczne. Poznaliśmy singiel brytyjskiej artystki.

Koniec ery disco

W tym momencie Dua Lipa może być kojarzona głównie z robiącym furorę soundtrackiem do filmu Barbie. Podczas rozmów z dziennikarzami artystka oficjalnie poinformowała jednak, że już w 2024 roku pojawi się jej trzeci album studyjny. Piosenkarka zdradziła również, że jej najnowsze wydawnictwo będzie nieco inne, ponieważ rezygnuje ze stylistyki disco, która do tej pory była jej bliska. Na szczęście fani popu nie muszą się martwić, ponieważ Dua podkreśla, że jej nowa muzyka nie odejdzie od tego gatunku.

Wokalistka powiedziała, że inspiracje zaczerpnięte przy tworzeniu nadchodzącego materiału będą pochodzić z muzyki psychodelicznej lat 70. Co ciekawe, prawdopodobnie w tworzenie tego projektu zamieszany jest Kevin Parker znany z australijskiego zespołu Tame Impala tworzącego muzykę z gatunku rocka psychodelicznego. Niestety artystka zachowuje milczenie w tej sprawie, ponieważ nie potwierdza ani nie obala krążących plotek. Z uwagi na stylistykę, o której wspomniała, zdecydowanie nie można wykluczyć udziału Parkera w tworzeniu tego albumu.

W Argylle Dua Lipa i Henry Cavill grają razem. Zobaczcie ich w zwiastunie!

Bardziej osobiste wydawnictwo

Dua Lipa doniosła również, że nadchodzący krążek będzie czymś bardziej osobistym, co nie oznacza, że gwiazda zdradzi słuchaczom prywatne informacje dotyczące swojego życia. Artystka chce, żeby album nie odsłaniał wnętrza jej duszy, tylko żeby ludzie skupili się na brzmieniu muzyki. W kwestii współpracowników Dua poinformowała, że pracuje w bardziej intymnej grupie. Nie ujawniła jednak nazwisk kompozytorów czy osób, które zostały zaproszone do dogrania się na tę płytę. Szczegóły dotyczące tytułu, tracklisty i dokładnej daty premiery również czekają na ogłoszenie. Na razie poznaliśmy singiel Houdini, którego możecie posłuchać poniżej.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone