Czytasz
Jakub Żulczyk dziękuje Frostiemu. Raper pomógł mu z książką

Jakub Żulczyk dziękuje Frostiemu. Raper pomógł mu z książką

Jakub Żulczyk

Jakub Żulczyk wydał książkę, której akcja dzieje się w Warszawie. Okazuje się, że podczas pisania autor skorzystał z pomocy kilku osób żyjących w stolicy, a jedną z nich był Frosti.

Jakub Żulczyk deklaruje dozgonną wdzięczność

Autor powieści Dawno temu w Warszawie postanowił porozmawiać z kilkoma warszawiakami i zadać im pytania, które okazały się pomocne w tworzeniu historii. Wygląda na to, że wkład tych osób był dla autora niezwykle znaczący, ponieważ postanowił podziękować im za poświęcony czas i zrobił to za pomocą umieszczenia ich na kartach swojej książki.

Jedną z takich osób jest Frosti, czyli raper urodzony w Warszawie. Artysta był zawodnikiem wytwórni takich jak Prosto Label czy Def Jam, jednak obecnie skupia się na wydawaniu muzyki w Spółce ZOO, której jest współzałożycielem.

Jakub Żulczyk wskazał geniuszy polskiego rapu. Jesteście zaskoczeni?

Sympatia do polskiego rapu

Co ciekawe, sam Jakub Żulczyk wcześniej wspominał o swojej sympatii do Frostiego oraz do muzyki, którą tworzy. Kiedy w jednym z wywiadów został spytany o polski rap oraz o artystów, których słucha, wymienił właśnie tego rapera, którego nazwał zdolnym i muzykalnym.

Sprawdź też

W wypowiedzi pisarz zawarł również Kaza Bałagane, który również znalazł się wśród osób i dodał swoje do powstania najnowszej książki. Warto również wspomnieć, że umiejętności, jakie posiada Kazek, są szczególnie bliskie Żulczykowi. Dowodem jest fakt, że pisarz nazwał jego teksty genialnymi.

Jakub Żulczyk
Fot. grupa Sajko
Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone