Czytasz
Psychodela, trip hop, britpop… Dua Lipa ujawniła szczegóły płyty!

Psychodela, trip hop, britpop… Dua Lipa ujawniła szczegóły płyty!

Pod koniec roku towarzyszyły nam dźwięki singla Houdini, czyli pierwszego kawałka z nowej płyty, którą w tym roku wyda Dua Lipa. Potem nowy utwór poleciał w trakcie rozdania Grammy’s. Teraz dowiedzieliśmy się sporo o nowym nadchodzącym krążku.

Dua Lipa: promocja płyty trwa w najlepsze

To, że nadchodzący album brytyjsko-albańskiej piosenkarki jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw 2024 roku, nie jest żadną tajemnicą.

Najpierw oczekiwanie na krążek zostało umilone za sprawą kawałka zatytułowanego Houdini. Później usłyszeliśmy Training Season. Dua Lipa zapowiedziała, że jej najnowszy krążek będzie zatytułowany Radical Optimism. Tym razem artystka postawiła na wypuszczenie 11 utworów, a całość ukaże się 3 maja. Warto wspomnieć, że twórczyni poinformowała fanów również o opcjach wydawniczych: siedmiocalowym winylu, płycie CD i kasecie magnetofonowej.

Dua Lipa zatańczyła z fanami do utworu Houdini. I to na swojej imprezie!

Dźwięki młodości i dobrej zabawy

Według zapowiedzi trzeci album studyjny Duy Lipy miał ukazać się pod koniec tego roku. Płyta będzie obracać się wokół tematów takich jak wolność, młodość i spontaniczność. Wokalistka wyznała, że pragnęła zamknąć w dźwiękach te momenty, w których pozwalamy sobie na dobrą zabawę.

Tracklista albumu Radical Optimism:

End Of An Era

Houdini

Training Season

These Walls

Whatcha Doing

French Exit

Illusion

Sprawdź też
Świąteczny album

Falling Forever

Anything For Love

Maria

Happy For You

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone