Czytasz
DZIARMA o tarocie, seksizmie i lizaniu zwierząt w Going. JADOM [WYWIAD VIDEO]

DZIARMA o tarocie, seksizmie i lizaniu zwierząt w Going. JADOM [WYWIAD VIDEO]

Dziarma

Jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie rapowej – DZIARMA – wpadła do nas na szczerą rozmowę w ramach serii Going. JADOM. Pogadaliśmy z nią o zdrowiu psychicznym, miłości do zwierząt oraz – oczywiście – o jej nowej płycie. 

Pojebany ten wywiad – to jedna z pierwszych opinii, jaką dostaliśmy po zmontowaniu video z rozmową. DZIARMA zaskoczyła nas swoim poczuciem humoru i fantastycznym flow. Polecamy obejrzeć odcinek, jeśli chcecie dowiedzieć się, czy należy lizać swoje zwierzęta domowe, jakie prawdy o nas samych ujawniają karty tarota i o czym krzyczą głosy w głowie raperki. Tylko zapnijcie pasy, bo będzie mocna jazda.

Niektórzy uważają ją za buntowniczkę z niewyparzonym językiem, a inni widzą w niej osobę pełną delikatności i wrażliwości. W czasie spotkania w biurze Going. DZIARMA pokazała, że obie te przestrzenie mogą funkcjonować komfortowo obok siebie i nie wchodzić sobie w drogę. A wręcz się uzupełniają.

fot. Agata Wrońska / mat. prasowe

Ten sam pluralizm emocji znajdziemy również na płycie, którą artystka zatytułowała po prostu Dziarma. Razem z gośćmi – Hodakiem, Szpaku, Kizo i Haiyti – zbudowała złożoną opowieść o swojej rzeczywistości. Równie istotne są tu stawiane sobie cele, błyskotliwe riposty czy radość z seksu jak i to, co wydarza się, gdy w naszym życiu pojawia się czułość i ciepło. Nie ważne więc, czy ma ochotę poczęstować Cię swoim ciastkiem, czy posiedzieć z Tobą w ciszy. Cały czas jest w tym autentyczna i ma w sobie niezwykłą pasję.

Archiwum Going. JADOM i pełne info o projekcie

Przypominamy, że Going. JADOM to audiowizualny podcast inspirujący do wychodzenia na podwórko i podrzucający info o najciekawszych wydarzeniach. Żmudne szukanie upragnionej bibki, koncertu albo innego kulturalnego wydarzenia, na które warto skoczyć w tygodniu lub w weekend? Zapomnijcie. JADOM dostarczy niezbędne info w wygodnej formie. W poprzednich odcinkach rozmawialiśmy z TEDE’m i ŚLEDŹ535. Tedzik opowiedział nam o kulisach powstawania albumu S.P.O.R.T., a młoda influencerka przejrzała z nami ofertę wydarzeń w Going. i wybrała swoje ulubione typy.

Sprawdź też

W odcinku z DZIARMĄ poznacie ulubione miejskie lokalizacje raperki oraz wysłuchacie sylwestrowego raportu specjalnego.

Dziarma JADOM

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone