Czytasz
Wiosenna kolekcja Elementy to skandynawski styl z odrobiną szaleństwa

Wiosenna kolekcja Elementy to skandynawski styl z odrobiną szaleństwa

Kampania City delights pokazuje ubrania Elementów tam, gdzie sprawdzają się najlepiej, czyli na pełnych słońca ulicach tętniących życiem miast.

Elementy to firma odzieżowa, stawiająca na wysoką jakość, przejrzystość cen i transparentność produkcji. Oznacza to zatem, że na ich stronie internetowej znajdziemy dokładną rozpiskę kosztów wykonania danego ubrania (materiał, koszt pracy i utrzymania firmy, podatki). Każdy zakup to także wsparcie dla inicjatyw społecznych! Cały proces – od wzoru sukienki czy spodni do finalnego produktu – mieści się na terenie Polski, a w większości na warszawskiej Pradze. To kolejna ważna dla marki część tożsamości. Lokalność jest bowiem częścią odpowiedzialnego podejścia do ekologii.

Elementy
Elementy: City delights

Najnowsza kapsułowa kolekcja marki to minimalizm rodem z ulic Skandynawii, zmieszany z duchem wolności i kreatywności. Brand połączył siły z fotografką mody ulicznej Asią Typek. Powstała z tego mariażu sesja zdjęciowa sprawia, że mamy ochotę wyskoczyć na miasto do pobliskiej kawiarni lub miejscówki gdzieś nad Wisłą. Wiosna i lato dawno nie wyglądały tak dobrze!

Elementy
Elementy: City delights

Jak podkreślają Elementy, kolekcja podoła codziennym wyzwaniom, pędowi miasta i sprawdzi się doskonale przy budowaniu stylizacji day to night na niezliczone letnie okazje. Są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę i styl w równych proporcjach.

Sprawdź też: rozmawiamy z założycielką marki ubrań Ready to Rave

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone