Czytasz
Sun Festival wciąż ogłasza! Kto jeszcze odwiedzi Kołobrzeg w lecie?

Sun Festival wciąż ogłasza! Kto jeszcze odwiedzi Kołobrzeg w lecie?

Nowi Raperzy SUN Festival

Sun Festival ogłosił kolejnych artystów. Jakich raperów usłyszymy w Kołobrzegu pod koniec lipca?

Najpierw przypomnijmy jednak premierowe ogłoszenia. Na pierwszy ogień poszedł już Malik Montana, który nie dość, że ma dużo materiału na koncie i lubi grać przekrojowy repertuar, to jeszcze zaskakuje kolejnymi ruchami wydawniczymi. O tychże pisaliśmy dla was w tym miejscu.

Drugim artystą, który na pewno zjawi się na festiwalu, będzie Pezet grający w rytm żywych instrumentów. Po dobrze przyjętej Muzyce Komercyjnej i towarzyszącej jej trasie Paweł z Ursynowa nie zamierza odpuścić letniego koncertowania. Ponadto razem z wyżej wymienionymi ogłoszono także Jan-Rapowanie, dodając nieco newschoolowego sznytu.

Sun Festival z nowościami w line-upie

Niedługo później line-up zasiliły kolejne topowe ksywy z polskiego mainstreamu. Całość otworzył ReTo, który jest świeżo po premierze płyty STYXXX. Już wiadomo, że do czasu festiwalu będzie solidnie rozgrzany i zaprawiony w występach na żywo z krążkiem.

Następny został ogłoszony Guzior, postać równie tajemnicza co ciekawa dla polskich słuchaczy. Jego ostatni album, Pleśń, pokrył się potrójną platyną. Raper słynie ze swojej oszczędności w udzielaniu się w mediach społecznościowych. Jego koncerty to więc rzadka okazja, by zobaczyć go w akcji. Do tego zapowiedział, że w 2023 na pewno wyda kolejny krążek, dlatego jest duża szansa, że będzie można usłyszeć od niego coś przedpremierowo. Tak czy inaczej, słynie z wielu nieśmiertelnych hitów koncertowych. Łapcie na przykład Blueberry.

Sprawdź też
JWP

Sun Festival

Sun Festival nie przestaje podgrzewać atmosfery

To nie przesada: płyta Okiego kompletnie rozgromiła polski mainstream. Było ją słychać wszędzie, a sam gospodarz zasłynął dodatkowo za sprawą ogromnego angażowania w występy. Jego formę sprawdzicie w Kołobrzegu. O wasz dobry humor zadba również Kizo, więc smutki pójdą precz. O zaprezentowanie różnych odcieni polskiego newschoolu zadbają również Miły ATZ, Kukon i duet Kabe/Miszel.

Liczyliście jednak na kolejnego klasyka? Nie ma sprawy, bo dostaliśmy bardzo duże ogłoszenie. O.S.T.R. nie wydał nowego solowego albumu od 2020 roku, lecz już za moment się to zmieni. O tym przeczytacie więcej w tym miejscu, a tymczasem wiedzcie, że łodzianin przyjedzie na wiadomy festiwal. Do zobaczenia!

Nowi raperzy SUN Festival

Łapcie karnety na Sun Festival!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone