Czytasz
Paluch i Słoń wysłuchani? Czeka na was dużo więcej nowych rapów!

Paluch i Słoń wysłuchani? Czeka na was dużo więcej nowych rapów!

Paluch i Słoń

Dopiero co mianowaliśmy czwartek na początku marca tłustym pod względem premier, a już mamy kolejny! Paluch i Słoń zapowiedzieli wspólny projekt, a to dopiero szczyt góry lodowej.

Paluch i Słoń pośród hien

Największym zaskoczeniem dzisiejszego dnia jest to, co przygotowali dla nas Paluch i Słoń. Poznańscy raperzy zapowiedzieli wspólną płytę o tytule Pośród Hien. Okładka albumu to groźny cerber, a całość promuje dopiero co wydany singiel o tytule Jedna Nić.

Połączenie nie musi koniecznie dziwić. Obaj raperzy pochodzą przecież z tego samego miasta i od lat utrzymywali przyjazne relacje. Podsumowując: dla fanów poznańskiego, oldschoolowego rapu to prawdopodobnie najciekawsza pozycja tego roku.

Żabson i jego wyznanie miłości

Po swoich poprzednich głośnych singlach Żabson zaserwował kolejny utwór promujący jego nadchodzącą płytę OSTATNI ZIOMAL. Tym razem jest to lovesong. Co więcej, na feacie udzieliła się póki co szerzej nieznana wokalistka o pseudonimie god.wifi. Sprawdźcie nowość o wdzięcznym tytule Kocham Cię.

O.S.T.R. z osobistym numerem

O.S.T.R. (pomimo posiadania na swoim koncie grubo ponad 20 płyt) wciąż nie zamierza odpuszczać. Na streamingi wleciał więc singiel FLAM, który promuje jego kolejny projekt. Utwór jest bardzo ciężkim, refleksyjnym kawałkiem, w którym Ostry zwierza się z problemów z przeszłości. Ponadto emocjonalny bit oparty o pianino wyprodukował dla siebie sam raper.

Oto 2 PM

Kolejnym mocnym kollabo dzisiejszego dnia jest singiel Benito. Raper nie zwalnia z premierami i po agresywnej bradze na 8 Fendi Futer uderza z 2PM. Tym razem z gośćmi! Zwrotki dorzucili również Kukon oraz Frosti.

Tytuł Kosiego tak długi, że odbijam go kolanem

Miano najbardziej szalonego tytułu z dzisiejszej fali premier bez żadnych wątpliwości otrzymuje Kosi. To Wydarzyło Się Naprawdę Oprócz Tego Co Zmyśliłem to pełny tytuł najnowszego utworu autorstwa członka JWP. Bit wyprodukował Szczur JWP. Usłyszymy tam dynamiczny, lekko prześmiewczy i zachowujący oldschoolową charyzmę rap.

Opał pokazuje widnokrąg

Najbardziej muzykalną i melodyjną premierą jest z kolei nowy utwór Opała. To drugi singiel opublikowany po dłuższej przerwie wydawniczej rapera. Za bardzo catchy, gitarowy bit odpowiada oczywiście Gibbs. Jakość gwarantowana.

Paluch i Słoń to niejedyne mocne połączenia rapowe ostatnich dni. Czytaj więcej!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone