Czytasz
Hop, hop, hop! Nie wiecie, o co chodzi? Żabson i Oki każą wam skakać

Hop, hop, hop! Nie wiecie, o co chodzi? Żabson i Oki każą wam skakać

Żabson i Oki

Żabson nie przestaje promować Ostatniego Ziomala. Tym razem pomaga mu w tym OKI. Jak brzmi Hop?

Żabson i Oki mówią: skaczcie!

Promowanie najnowszego albumu Żabsona trwa w najlepsze. Wszystko rozpoczęło się od filmiku podpisanego enigmatycznie OSTATNI ZIOMAL. Raper wyjaśnił w nim, że kończy się pewien etap w jego życiu i karierze, dlatego najnowsza płyta ma być zakończeniem ziomalskiej trylogii.

Od tego czasu wyszły trzy single promujące najnowszy krążek. Zaczęło się szczerym i emocjonalnym Przynajmniej nie kłamię. Następnie wleciała Sidehoe z gościnnym udziałem Bedoesa, która zapoczątkowała medialną dramę z Mią Khalifą. Dzisiaj otrzymaliśmy trzeci utwór z nadchodzącej płyty. Jak Żabson i Oki poradzili sobie na HOP?

Koncertowy banger na miarę Żaby

Po dwóch dosyć poważnych i emocjonalnych utworach Żabson wreszcie wydał imprezowego bangera. Numer jest od początku do końca związany z jego energetycznymi koncertami. Szczególnie zaskakujące jest nagłe i bardzo ambitne przyspieszenie gospodarza pod koniec zwrotki. To właśnie Oki słynie z takich zabiegów, więc zaproszenie go do numeru nie jest przypadkowe.

Co więcej, internaziomal ogłosił konkurs na swoim TikToku, w którym rozdaje bilety na koncerty dla osób, które kreatywnie zatańczą do tego numeru. A to dlatgego, że Żabson zwiedzi całą Polskę w nadchodzącej trasie koncertowej OSTATNI ZIOMAL TOUR, która zaczyna się już 1 kwietnia! Hop oraz największe starsze hity rapera będzie można usłyszeć w czterech miastach: Gliwicach, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Sprawdź też

Łapcie bilety na Żabę póki jeszcze są!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone