Czytasz
Kim jest Ostatni Ziomal? Żabson wyjaśni wam to na żywo! Mamy bilety

Kim jest Ostatni Ziomal? Żabson wyjaśni wam to na żywo! Mamy bilety

Żabson wraca

Artysta z jednym z największych potencjałów koncertowych ponownie spotka się z fanami za sprawą solowej trasy! Żabson wraca, by dopełnić trylogię, na którą składają się jeszcze To Ziomal i Internaziomal.

Parę dni temu raper opublikował na swoim kanale na YT filmik, za sprawą którego rozliczył się ze swoją przeszłością. Zapowiedział również nowy materiał, który ma nosić tytuł Ostatni Ziomal. Żabson wraca do tej konwencji, by zamknąć ważny rozdział w życiu artystycznym, jakim było wydawanie płyt spod ziomalskiego szyldu. Można zatem zakładać, że ten materiał zrobi bardzo dużo szumu na scenie.

Żabson

Co więcej, został już opublikowany pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa. Przynajmniej nie kłamię wleciało na serwisy streamingowe dzień po opublikowanym filmiku. Jest kontynuacją pewnego rodzaju spowiedzi artysty. Wszystko to sugeruje, że jego najbliższe działania będą skupiały się na bardziej osobistym podejściu do twórczości. Na pewno nie przeszkodzi to jednak w dostarczaniu szaleństwa na koncertach. W końcu Żabson słynie z dawania z siebie 200 % na scenie.

Założyciel wytwórni Internaziomale zagra cztery halowe, wyjątkowo limitowane koncerty. Odbędą się one w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Gdańsku. Lepiej pospieszcie się z zakupami!

Bilety na koncerty znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone