Czytasz
Słońce znowu świeci nad nami. Wiemy, kto zagra na Sun Festival 2023!

Słońce znowu świeci nad nami. Wiemy, kto zagra na Sun Festival 2023!

Nominacje Lech Polish Hip-hop Festival

Sun Festival rozpoczął promocję swojej drugiej edycji. Sprawdźcie, kto zagra i już zacznijcie szykować się na wyjazd.

Morza szum, raperów śpiew

To raczej oczywistość, ale warta przypomnienia: przy tak dużym rynku jak ten rapowy debiutujące eventy wcale nie mają łatwo. Weźmy choćby festiwale – jest ich dużo, więc nieustannie rywalizują na daty, lokalizacje i line-upy. Okazało się jednak, że jakość i pomysł obronią się nawet przy takich, a nie innych okolicznościach biznesowych.

Najlepszym tego przykładem jest Sun Festival, który pojawił się w 2022 roku i od razu wszedł do ścisłej czołówki rapowych wydarzeń w Polsce. Stało się tak m.in. dzięki ciekawej miejscówce, którą jest Kołobrzeg, zadbaniu o występy interesujących zagranicznych artystów (pojawił się choćby Skepta), a także szybkiemu reagowaniu na niesprzyjające okoliczności (wyczekiwanego The Game’a zastąpił w harmonogramie Rick Ross). Dodajmy do tego zadbanie o ciekawie zaplanowaną strefę dla VIP-ów, a otrzymamy koncepcję, której realizacja słusznie znalazła się na fali wznoszącej.

Sun Festival 2023 też pewnie będzie takie mieć!

Kto podaruje wam trochę słońca?

Nic więc dziwnego, że organizatorzy kują żelazo, póki gorące. Początek roku jest dla nich wyjątkowo intensywny – w styczniu Sun Festival przedstawił oficjalne aftermovie, w który pojawił się tegoroczny termin przedsięwzięcia, czyli 28-30 lipca. Teraz dowiedzieliśmy się także tego, kto wystąpi w Nadmorskim Parku Kultury.

Na pierwszy ogień poszedł Malik Montana, który nie dość, że ma dużo materiału na koncie i lubi zrobić mocną przekrojówkę, to jeszcze zaskakuje kolejnymi ruchami wydawniczymi, o czym pisaliśmy dla was w tym miejscu. Drugą osobą, która na pewno zjawi się na festiwalu, będzie Pezet grający w rytm żywych instrumentów. Dzisiejsze ogłoszenie dopełnił zaś Jan-rapowanie.

Karnety na Sun Festival 2023 znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone