Czytasz
Zbliża się Sun Festival. Sprawdziliśmy, co robić i co zjeść w Kołobrzegu

Zbliża się Sun Festival. Sprawdziliśmy, co robić i co zjeść w Kołobrzegu

W dniach 28-30 lipca Nadmorski Park Kultury w Kołobrzegu będzie gościć kilkudziesięciu artystów polskiej sceny rapowej, którzy wystąpią na trzech różnych scenach z okazji Sun Festivalu. Zaraz dowiecie się, co możecie zwiedzić przed wydarzeniem i jakie miejscówki z jedzeniem warto wybrać.

Podejrzewamy, że to wiecie, ale nigdy nie zaszkodzi tego przypomnieć. Kołobrzeg to urokliwe miasto położone nad Morzem Bałtyckim. Jest jednym z najstarszych kurortów nadmorskich w kraju, słynącym zarówno z pięknych plaż, jak i bogatej historii. Oczywiście nie brakuje w nim smakowitych atrakcji kulinarnych, które podbiją niejedne kubki smakowe.

Zaraz dowiecie się, co zjeść w Kołobrzegu. Pamiętajcie, że bilety na Sun Festival znajdziecie tutaj!

Colberg

ul. Budowlana 6

Nietuzinkowe miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Restauracja znajduje się zabytkowej wieży ciśnień z czerwonej cegły, która została zbudowana w 1885 roku. W tej restauracji nie tylko dobrze zjecie, lecz także skosztujecie lokalnego piwa w różnych wariantach.

Co zjeść w Kołobrzegu

Metro Restauracja

ul. Gierczak 27 a

W swojej ofercie posiada szeroki wybór burgerów oraz kilka tradycyjnych dań rybnych. Zadowoleni będą również fani lżejszych potraw takich jak zupy czy sałatki. Restauracja w ścisłym centrum Kołobrzegu zachęca również do późniejszego zwiedzania (i zjedzenia, wiadomo).

Co zjeść w Kołobrzegu
Co zjeść w Kołobrzegu?

Muzeum Bursztynu

ul. Waryńskiego 5

Jeśli chcecie poczuć prawdziwy vibe nadmorskiego miasta, zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Bursztynu, gdzie zobaczycie warsztaty: szlifierski i średniowieczny oraz 2,2-kilogramowy bursztyn!

Wichłacz Grill House

ul. Perłowa 2

Coś zdecydowanie dla mięsożerców. Internauci chwalą sobie steki oraz karkówki, więc jeśli chcecie dobrze i syto zjeść, to dodajcie sobie to miejsce do listy to do.

Latarnia Morska

ul. Morska 1

Sprawdź też

Totalny must-have podczas wycieczki do Kołobrzegu! Kiedy już nacieszycie swoje oczy morskimi widokami, w podziemiach latarni czeka na was Muzeum Minerałów. Wystawa obejmuje kilkaset minerałów przywiezionych z różnych części świata, więc to w sumie kilka wycieczek naraz.

Kąpielisko Podczele

Idealne miejsce do odpoczynku przed, po lub w trakcie zabawy na Sun Festivalu! Zbierzcie znajomych i biegnijcie na plażę, żeby pokąpać się w polskim morzu w środku lata.

Karczma Solna

ul. Zygmuntowska 24

Karczma została zbudowana na Wyspie Solnej, a w menu znajdziecie dania kuchni polskiej oraz ściślej – regionalnej. Niedaleko znajduje się również źródło solankowe, skąd możecie zabrać trochę spływającej wody ze sobą.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone