Czytasz
Mata bez wyroku za marihuanę, za to Malik z platyną w preorderze

Mata bez wyroku za marihuanę, za to Malik z platyną w preorderze

Mata bez wyroku

Co tam w rapie piszczy? W ostatnim czasie wydarzyło się sporo rozmaitych imb w hip-hopowym uniwersum. Media przejął news, że Mata nie dostanie wyroku związanego z zatrzymaniem sprzed roku, Malik znów zaskoczył, a to jeszcze nie koniec!

Mata bez wyroku

Na początku zeszłego roku Mata został zatrzymany przez policję wraz ze swoim kompanem. Raper miał przy sobie zawrotne 1,45 grama, a jego kolega poniżej pół. Oczywiście pozycja rapera jako najpopularniejszego wówczas artysty w Polsce i domniemane tło polityczne jego działań mocno rozdmuchały sprawę i uczyniły ją gorącym tematem. Zresztą Mata odrobinę później opowiedział o sytuacji w głośnym singlu PATOPROHIBICJA. Wiemy już, że wyroku nie będzie.

Mata bez wyroku

Sprawa ciągnęła się przez cały 2022, aż po kolejnej rozprawie media obiegła informacja, że sprawa została umorzona. To jednak wcale nie musi być koniec przygód Maty z sądownictwem, bo prokuratora może odwołać się od wyroku. To co, czekamy na doniesienia?

Mata bez wyroku
Mata bez wyroku

Żabson zapowiada Ostatniego Ziomala

Żabson zabrał publicznie głos po dłuższym okresie kompletnego milczenia w mediach społecznościowych. Opublikował wideo, na którym zapowiedział swoją najnowszą płytę, która ma być zakończeniem Ziomalskiej trylogii.

Raper podzielił się wieloma zwierzeniami i refleksjami na temat swojej kariery. Film to też rodzaj rozliczenia się z przeszłością i zarzutami, które padały w stronę rapera. Nie usłyszeliśmy jednak ani słowa na temat podejrzanej sytuacji związanej z Young Leosią i wyrzuceniem jej z ekipy, za co minus.

Nadchodzi film fabularny o polskiej raperce o tytule Zadra

Do sieci trafił zwiastun filmu Zadra w reżyserii Grzegorza Mołdy. Jak głosi opis, jest to pierwszy polski film o raperce. Produkcja ma opowiadać o potencjalnej karierze w naszych realiach. Postać ukazana w zwiastunie wydaje się krzyżówką Kary oraz Young Leosi, ale to na razie tylko domysły.

Muzykę wykreowanej raperki wyprodukował 1988. Autorem tekstów jest z kolei Żyto. W filmie zobaczymy również Margaret, Kubę Gierszała i Ignacego Lissa. Zapowiada się co najmniej specyficzne widowisko.

Sprawdź też

Malik zaskakuje dużym featem i wyróżnieniem

Machina marketingowa nowej płyty Malika Montany ruszyła pełną parą. Po mocnym singlu o tytule Adwokat Diabła Intro Malik zapowiedział, że na jego płycie udzieli się NLE Choppa. To bez wątpienia jedna z największych współprac polskiego rapera z zagranicznym w historii. Co więcej, nie omieszkał się też pochwalić, że po 24 godzinach od startu preorderu jego płyta osiągnęła status platynowej.

No, nie ma co, panie Malik, czapki z głów.

Kendrick wygrywa nagrodę Grammy

5 lutego odbyła się 65. ceremonia rozdania nagród Grammy. Nikogo raczej nie powinien dziwić fakt, że w kategorii Najlepszy Hip-hopowy Album zwyciężyła płyta Kendricka Mr.Morale & The Big Steppers. Ponadto w kategorii Najlepsza piosenka rapowa zwyciężyło The Heart Part 5, które wprawdzie nie pochodziło z samego albumu, ale było utworem bezpośrednio zapowiadającym powrót rapera. Cóż można rzec, hip-hop znowu wygrał. I bardzo dobrze.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone