Czytasz
Festiwal Midsommar wraca do Browarów Warszawskich. Zagrają m.in. Lor

Festiwal Midsommar wraca do Browarów Warszawskich. Zagrają m.in. Lor

Już po raz drugi Browary Warszawskie będą celebrować Noc Kupały. W czasie Festiwalu Midsommar odbędą się warsztaty, pokazy magii, tańce i wyjątkowy koncert dziewczyn z Lor. Wszystko w dniach 23-25 czerwca.

Noc Kupały zwana też Nocą Świętojańską to symboliczny moment przejścia z wiosny do lata. – To jedna z najstarszych tradycji, która pod różnymi nazwami znana jest w wielu regionach świata. Słowiańska Noc Świętojańska, anglosaski Midsummer  szwedzki Misdommar czy germański Mittsommerfest niezależnie od nazwy łączy wspólna idea tłumnego biesiadowania, wielogodzinnej zabawy okraszonej muzyką, tańcem, magicznymi zwyczajami, przepysznym jedzeniem i sielankową atmosferą – przypominają genezę święta organizatorzy akcji w Browarach Warszawskich.

Festiwal Midsommar, Browary Warszawskie

Midsommar w Browarach Warszawskich

W ostatni weekend czerwca Wola zmieni się w idealną festiwalową miejscówkę. Browary wypełnią maki, chabry, dmuchawce i instalacje świetlne. Na miejscu skorzystacie z plenerowej jogi, zapleciecie wianki i przygotujecie naturalne kosmetyki. Będą na Was czekać także indywidualne sesje Tarota i pokazy ognia czy show, prezentujące słowiańskie tańce. Osoby poszukujące nowych doświadczeń, spróbują swoich sił na hangdrumach, czyli metalowych instrumentów, przypominających talerze UFO.

Midsommar
My z Mają już gotowe na Midsommar w Browarach!

O to, by nikomu nie zabrakło energii zadbają koncepty gastronomiczne, serwujące przepyszne potrawy z rozmaitych kuchni. – Dania niemalże z całego świata, koktajle poruszające wszystkie zmysły, wypieki i słodkości wodzące na pokuszenie, a do tego wnętrza, jak i zewnętrza zachęcające do wspólnej zabawy – zachęcają do odwiedzin Browary Warszawskie.

Sprawdź też: Nakarmił nas Robert Lewandowski. Przetestowaliśmy NINE’S

Wszystko, co zjecie, możecie potem wyskakać. Z okna restauracji Baila Show&Dining popłyną sety didżejskie. To od Was zależy, czy plac przed Leżakownią zamieni się w taneczny parkiet. Główną gwiazdą programu muzycznego jest indie-folkowy zespół Lor. Jagoda, Paulina i dwie Julie wprowadzą Was w magiczny nastrój. Usłyszycie je w niedzielę 25 czerwca o godz. 18.00.

Sprawdź też

Szczegółowy program festiwalu znajdziecie na stronie Browarów Warszawskich.  

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone