Czytasz
DJ Smakowita Pajda, Daj Se, Huragan – nic Wam to nie mówi? Wbijajcie na Zgrzyt

DJ Smakowita Pajda, Daj Se, Huragan – nic Wam to nie mówi? Wbijajcie na Zgrzyt

Zgrzyt odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Sprawdź, co czeka nas na pierwszym tego typu festiwalu w Polsce. 

O takich inicjatywach szczególnie lubimy Was informować. Już w przyszłym tygodniu, w niewielkiej miejscowości na Śląsku, odbędzie się festiwal Zgrzyt! Ta dwudniowa impreza to pierwszy w naszym kraju, niezależny festiwal, z tak szerokim i różnorodnym muzycznym składem. W programie wydarzenia znajdziemy całą masę bardziej lub mniej znanych reprezentantów sceny klubowej z wszystkich stron Polski.

Zgrzyt

Wśród nich m.in. nieprzewidywalny DJ Smakowita Pajda i Brzask z MESTIÇO, Young Majli, która swoje muzyczne popisy dawała m.in. podczas ubiegłorocznego Unsoundu, PLAL, czyli DJ-ski projekt Jakuba Walczaka (ostatnia dwójka należy do ekipy Regime) czy Smnmsn, reprezentant wyznawców DAJ SE i Internet Explorers. Ten skład doskonale zna się na rzeczy i regularnie serwuje nam dobrą muzyczkę na imprezach. Łącznie pojawi się tam kilkudziesięciu artystów działających na wielu gatunkowych polach, dlatego jeśli lubisz muzyczne eksploracje, to zdecydowanie miejsce dla Ciebie.

Zgrzyt to idealna wyjazdowa opcja, która pozwoli Wam spędzić weekend w otoczeniu świetnych ludzi, dobrej muzyki i co równie ważne – przyrody! Festiwal zlokalizowany jest bowiem na terenie starego Ośrodka Wypoczynkowego Brzeźnica w miejscowości Brynek. Brzmi jak opcja na chill i dobry letni czas ze znajomymi.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone