Czytasz
Finał Roku Carpigiani trwa! Wybierzcie najlepszy kawałek 2018 roku

Finał Roku Carpigiani trwa! Wybierzcie najlepszy kawałek 2018 roku

Finał Roku Carpigiani trwa! Codziennie możecie głosować na najlepsze Waszym zdaniem kawałki, które ukazały się w mijającym roku. Co znajdziemy w notowaniu? Jak prezentuje się w chwili obecnej? Sprawdźcie!

Nie ukrywamy, że lubimy wszelkiego rodzaju końcoworoczne podsumowania. Szczególnie dużo emocji, komentarzy i sporów budzą listy muzyczne. Niezależnie od tego czy zgadzamy się z werdyktami czy jesteśmy wobec nich absolutnie sceptyczni – to zawsze okazja do tego, by przypomnieć sobie jakich numerów i płytek słuchaliśmy przez ostatni rok. 

Świetną opcją do małej podróży w czasie, jest zdecydowanie trwający Finał Roku Carpigiani! Od 9 grudnia na fanpage’u Carpi. znajdziecie codziennie aktualizowaną listę, zawierającą starannie wyselekcjonowane kawałki, wybrane wcześniej przez słuchaczy i czytelników  Wśród ostatnich propozycji znalazły się m.in. Sophie “Immaterial”, Gang Gang Dance “Lotus” czy Thom Yorke “Suspirium”, co tylko potwierdza, że wybór wcale nie będzie prostą sprawą. Ostateczny werdykt, zawierający 30 utworów poznamy 6 stycznia.

Sprawdź też

Głosowanie trwa w najlepsze – na ten moment, na największą ilość lajków i serduszek liczyć mogli chociażby James Blake, MGMT i “After The Storm” Kali Uchis w kolaboracji z Tylerem, The Creatorem. Sprawdzajcie na bieżąco co pojawia się na facebooku Carpigiani i oddawajcie głosy na Waszych ulubieńców! 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone