Czytasz
Frosti: Bambi, Leosia i Kaz Bałagane to rap, którego głównie słucham

Frosti: Bambi, Leosia i Kaz Bałagane to rap, którego głównie słucham

Frosti branża rapowa

Frosti w niedawno opublikowanym podcaście zarzucił wielu znanym postaciom brak autentyczności. Na celowniku cała branża rapowa. Przyznał również, że Bambi, Young Leosia i Kaz Bałagane to obecnie postacie, których najczęściej słucha.

Bambi, Young Leosia i Kaz to muzyka, którą aktualnie zapętla Frosti. Raper pojawił się ostatnio gościnnie w podcaście Daily Grind, gdzie wypunktował wiele problemów i wytoczył zarzuty wobec aktualnego stanu polskiej sceny. Cała branża rapowa została przez niego wypunktowana. Frosti wrócił także po dłuższej nieobecności z kolejnym one take’iem nagranym w studiu newonce. Ponownie, jak podczas swojego występu sprzed 4 lat, nawinął na raz ponad 150 wersów. W swojej lawinie linijek nawiązał do mnóstwa wydarzeń około-rapowych, wspomniał wiele wytwórni, postaci z branży czy też sparodiował kilka ikonicznych tekstów z ostatnich lat. Odniósł się także do Taco, podkreślając, że w taki sposób powinno się nawijać kilkadziesiąt wersów na raz. Była to odpowiedź do singla Hemingwaya z tego roku, Makarena Freestyle. Występ promował najnowszy projekt Frostiego, czyli ONE FOOT OUT MIXTAPE, który można już sprawdzić na Spotify.

Frosti Bambi Leosia

Poza nawijką Frosti szerzej rozwinął swoje pretensje dotyczące obecnego świata rapowego. W podcaście, hostowanym przez Daily Grind, artysta wyraził wiele pretensji i zaadresował sporo tematów. Raper poddał tam pod wątpliwość między innymi autentyczność postaci Alberto oraz Białasa. Zaatakował też szeroko wytwórnię Def Jam i wszelkie majorsy. Uderzył także w przemysł muzyczny w Polsce, który według niego zabija zajawę na muzykę.

Co jednak ciekawsze, raper zapytany o to, co aktualnie propsuje, odpowiedział, że słucha przede wszystkim Young Leosi, Bambi oraz Kaza Bałagane. Przyznał, że to właśnie przedstawicielki wytwórni Baila Ella robią prawdziwy współczesny rap i że bardzo dobrze to brzmi. Dodał też, że Young Leosia jest bliżej do 4 elementów hip-hopu niż niejeden raper. Potrafi tańczyć oraz jest DJ-ką, co z automatu czyni ją bardzo głęboko zakorzenioną w tej kulturze.

Frosti Bambi Leosia

Jaki Sylwester taki cały rok, więc spędź go z Young Leosią i Bambi

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone