Czytasz
Genzie Tour wróci jesienią! To idealny prezent na Dzień Dziecka

Genzie Tour wróci jesienią! To idealny prezent na Dzień Dziecka

W serwisie YouTube są obserwowani przez blisko półtora miliona internautów. Tyle osób nie zmieści się na ich koncertach, ale biletów powinno starczyć dla większości zainteresowanych. Genzie ruszają w kolejną trasę!

Kilka lat temu nawet w najśmielszych planach nie zakładali, że będą aż tak rozpoznawalni. Po wystąpieniu w show Twoje 5 Minut organizowanym przez Friza i Ekipę wszystko obróciło się o 180 stopni. Od tej pory rytm codzienności dyktują im pranki, challenge’e czy konkursy. Dziś ich ksywki zna większość polskich nastolatków, mają własną markę smacznych donutów, a niedawno sami ruszyli w pierwszą trasę koncertową. To nie są zwyczajne występy, tylko celebracja dobrej zabawy i możliwość zbliżenia się do idoli znanych z Internetu. Pierwsza część Genzie Tour nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością. Nadchodzące występy w Łodzi, Krakowie, Gdańsku i Warszawie są od dawna wyprzedane. Ostatnie wejściówki ostały się jedynie na show w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym, które odbędzie się 25 czerwca.

Jak wyglądał pierwszy koncert Genzie? Jak sami możecie zauważyć, emocji nie brakowało!

Powrót ze zdwojoną siłą

Decyzja o kontynuacji tournée była tylko formalnością. My wiedzieliśmy o tym już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz możemy o tym oficjalnie napisać. Ekipa w wakacje uda się na zasłużony odpoczynek, żeby za kilka miesięcy wrócić ze zdwojoną siłą. Popularni vlogerzy jesienią ponownie odwiedzą największe polskie miasta. Czy zagrają NIE MAM ZŁUDZEŃ, NOWY ROZDZIAŁ albo TWÓJ WZROK? A może zaskoczą jakimiś nowymi utworami, czym wreszcie zapowiedzą debiutancki album? Niezależnie od tego, jak ostatecznie będzie wyglądać setlista, czujemy, że będzie się działo.

GENZIE TRASA

Drugim imieniem influencerów według wielu fanów jest charyzma. I na żywo, i w sieci zarażają pozytywną energią, muzycznie łącząc ją z niezobowiązującym popem. Tak samo uważa moja redakcyjna koleżanka, Maja. – Jak już mam ochotę na wypłynięcie w tą rozrywkową część YouTube’a – wybieram Genzie. Ich kluczową zaletą jest przeogromna naturalność i poczucie humoru (przynajmniej mnie bawi!), a chyba o to w tym wszystkim chodzi. Kilka osób obserwuję nawet na innych portalach, jako że są mega zajawkowymi osóbkami i inspirują swoją stylówką – pisze. Nic dodać, nic ująć!

Bilety na Genzie Tour vol. 2 już w sprzedaży!

Genzie, które zbliża się do upragnionego pułapu 1,5 miliona subskrybentów na YouTube, obecnie tworzą Patryk Baran (Mortalcio), Wiktoria Bochnak (Kartonii), Bartek Kubicki, Faustyna Fugińska (Fausti), Hanna Puchalska (Hi Hania), Bartek Laskowski (Świeży), Julita Różalska oraz Oliwier Kałużny (Kostek). Uczestnicy jesiennych koncertów będą mogli zamienić z nimi kilka słów podczas meet & greet. To także idealna okazja do zebrania autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Do zobaczenia pod sceną i w kuluarach!

Vlog z wiosennej trasy koncertowej Genzie

Genzie Tour – rozpiska koncertów

7.10 / Poznań / Klub Muzyczny B17

14.10 / Łódź / Wytwórnia

15.10 / Gdańsk / B90

Sprawdź też
Ghost

21.10 / Wrocław / Centrum Koncertowe A2

22.10 / Kraków / Studio

28.10 / Katowice / Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone