Czytasz
Gibbs jedzie w Polskę – gdzie i kiedy zagra koncerty?

Gibbs jedzie w Polskę – gdzie i kiedy zagra koncerty?

Gibbs koncerty

Gibbs rusza w trasę! Artysta niebawem wyda kolejny solowy album, który będziecie mogli usłyszeć na żywo.

Gibbs wydaje nowy album, więc ruszy także w Polskę, by zagrać koncerty. W ramach trasy artysta odwiedzi X miast. Jego najnowsze wydawnictwo nosi tytuł SAFE. Do tej pory poznaliśmy trzy single: Stan, Samotność oraz tytułowy SAFE. Łącznie utwory te przekroczyły już barierę 20 milionów wyświetleń.

Gibbs Koncerty

Jak sam napisał o swojej płycie na Facebooku:

Kolejny rozdział swojej twórczości nazwałem “SAFE”. Dlaczego akurat tak? Dowiecie się już na samej płycie. W przeciwieństwie do poprzedniego krążka, tego już nie produkuję w całości samemu. Pomaga mi w tym dwóch bardzo zdolnych gości (Jonatan oraz 4Money). Sam proces powstawania płyty był również totalnie inny, gdyż start projektu rozpoczął się od wyjazdu do Tajlandii, gdzie powstały numery, które zdążyliście już usłyszeć jako single. Decyzja o tym, aby nie robić tego w całości samemu, skutkuje tym, że będzie bardzo różnorodnie. Myślę, że z czasem nabrałem odwagi do sięgania w różne strony i niezamykania się w jednym klimacie. Czy mi się to udało? Ocenicie sami. Gości będzie niewielu, ale będą. Niżej możecie zapoznać się z okładką. Premiera całości w październiku tego roku.

Gibbs będzie grać koncerty! Tutaj złapiecie bilety

Od producenta po artystę totalnego

Mateusz Przybylski, znany także jako Gibbs, urodził się 24 października 1995 roku w Kłobucku. Jest producentem muzycznym oraz raperem. Jest członkiem grupy FONOS, do której należą również GMB i Felipe, a także współzałożycielem studia DOPEHOUSE. Wcześniej współpracował z Ganja Mafią (w latach 2013-2016 jako producent muzyczny).

Sprawdź też

Rozpoczął karierę w 2012 roku. W 2014 roku wydał z Kalim album Sentymentalnie, którego produkcją bohater tego tekstu zajął się sam. Album zdobył wielkie uznanie, plasując się na drugim miejscu OLiS-u i zdobywając złotą, a potem platynową płytę.

W 2017 roku Gibbs wraz z Sariusem wydali minialbum Czasem. Ich kolejne wspólne dzieło, Anithype, zdobyło szóste miejsce na liście OLiS i zostało uhonorowane złotą płytą. Następny wspólny album duetu osiągnął status platyny. W 2019 roku Gibbs współpracował z Kacprem HTA, co zaowocowało albumem Iluzja, który uplasował się na 6. miejscu listy OLiS. Jako członek FONOS, Gibbs miał wkład w wydanie albumów Lidokaina i Mantra. Pierwszy z nich dotarł do dziewiątego miejsca na OLiS, natomiast Mantra zdobyła pierwsze miejsce.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone