Czytasz
Ostry wydaje drugi mixtape spod szyldu „042”. Co wiemy o płycie?

Ostry wydaje drugi mixtape spod szyldu „042”. Co wiemy o płycie?

Ostry

Kiedy Ostry wydawał swój okolicznościowy mixtape stworzony na potrzeby trasy koncertowej, nikt nie spodziewał się, że zostanie on tak dobrze przyjęty przez fanów. Jak się okazało, taki scenariusz się spełnił, więc raper zdecydował się na kontynuację projektu.

Nadchodzi 042 Sequentina Mixtape

Już w grudniu na wszystkich portalach streamingowych pojawi się następca docenionego przez fanów wydawnictwa zatytułowanego 042 Requiem Mixtape. Nadchodzący krążek został stworzony z myślą o trasie koncertowej Diaporama Tour, podczas której uczestnicy występów będą mogli przedpremierowo usłyszeć kawałki wchodzące w skład 042 Sequentina Mixtape i zakupić fizyczną płytę. Ostry pojedzie do sześciu polskich miast, a podczas koncertów gościnnie pojawią się artyści tacy jak Gibbs, Green, Sarius, czy LUCK7.

Co więcej, wytwórnia Asfalt Records informuje, że już 11 października zostanie zaprezentowany pierwszy singiel promujący grudniowe wydawnictwo. Jeśli chodzi o klimat, w którym został utrzymany mixtape, to słuchacze będą mieli do czynienia przede wszystkim z brzmieniem pochodzącym z wczesnych lat 00. Wygląda na to, że fani starej szkoły mają na co czekać.

O co chodzi w konflikcie Ostry vs Mata?

Powtórka z rozrywki

Podobno nic dwa razy się nie zdarza, jednak Ostry ewidentnie nie kieruje się tym powiedzeniem. Idąc za głosem fanów, raper postanowił podarować im powtórkę z rozrywki w postaci okolicznościowego krążka. Co ciekawe zarówno artysta, jak i pracownicy Asfaltu nie mieli pojęcia o tym, że pierwszy mixtape wywoła aż tyle zamieszania. Finalnie wydawnictwo zadebiutowało na pierwszym miejscu listy OLiS. Ponadto z uwagi na wyjątkowy charakter krążek stał się w krótkim czasie pozycją niedostępną, co sprawiło, że obecnie jest to biały kruk wśród płyt.

Sprawdź też
Iggy Azalea

Warto również wspomnieć, że na nadchodzącym 042 Sequentina Mixtape pojawi się Hades, który w przeszłości niejednokrotnie współpracował z Ostrym. Miał on również swój udział w poprzednim wydawnictwie opublikowanym z okazji rozpoczęcia trasy koncertowej. Pozostaje pytanie, czy grudniowy materiał również zachwyci fanów i tym samym powtórzy sukces krążka 042 Requiem Mixtape.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone