Czytasz
Nowy raper w QueQuality! Kim jest SHHIEDA i co przedstawi słuchaczom?

Nowy raper w QueQuality! Kim jest SHHIEDA i co przedstawi słuchaczom?

QueQuality raper

W piątek 6 października nowy raper, czyli SHHIEDA, zadebiutował na kanale QueQuality.

Nowy raper w dawnej wytwórni Quebonafide to już fakt. Poznaliśmy finalistę akcji Quality Control prowadzonej przez wytwórnię, której misją było odkrycie nowego talentu. SHHIEDA, 17-letni artysta z południa kraju, zdobył kontrakt z QueQuality.

Z szerszą publicznością przywitał się utworem Ucieczka. Co więcej, raper odpowiada zarówno za słowa, jak i za instrumental oraz mix i master. Mamy więc na horyzoncie kolejnego potencjalnego self-made mana.

SHHIEDA w QueQuality

SHHIEDA, czyli w rzeczywistości Maciej Adamowicz, jest młodym raperem urodzonym w 2006 roku. Zaczął tworzyć muzykę, mając 13 lat, a jego determinacja doprowadziła go do kontraktu z jedną z topowych polskich wytwórni. Podczas projektu Quality Control zaprezentował dwie piosenki: Panie profesorze i Zestaw, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy. Wytwórnia podkreśla, że jest przekonana o tym, że Maciej zdobędzie sympatię wielu fanów i niejednokrotnie ich mile zaskoczy.

Jak widać, mimo odejścia Quebonafide, ta wciąż się rozwija i zdobywa nowych artystów. Czy SHHIEDA ma szansę na zostanie autorem wielomilionowych hitów tak jak wcześniej np. Kabe? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.

Sprawdź też
k-pop

Przeczytajcie więcej o polskim rapie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone