Czytasz
Going. WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ. Sprawdź, co się u nas zmienia [HIT]

Going. WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ. Sprawdź, co się u nas zmienia [HIT]

Cześć, tu Krzysztof i Jagoda. Przejmujemy stery Going. MORE – będziemy troszczyć się o dwa działy magazynu, odpowiednio Muzyka i Miasto. 

Jesteście tu, bo pewnie świetnie wiecie, że Going. MORE to źródło najświeższych informacji o wszystkim, co ważne na mieście i w sieci. Stale głodni nowości, przeczesujemy świat w poszukiwaniu zajawek i trendów, by potem podzielić się nimi na łamach magazynu. 

Co czeka Was w najbliższym czasie? W dziale Muzyka szykują się materiały, których nie znajdziecie nigdzie indziej – przedpremierowe informacje, nieoczywiste rozmowy z artystami, wnikliwe analizy i autorskie cykle. Nadal będziemy patrzeć z uwagą na rap i obserwować inne gatunki muzyczne. 

Dział Miasto nadal będzie źródłem nowinek i rekomendacji. Stale śledzimy, co dzieje się w świecie kultury, sztuki, literatury i gastronomii. Nieobce są nam internetowe zajawki. Nadchodzące miesiące przyniosą zatem jeszcze większą ilość jakościowych treści i selekcji. 

Pozwólcie, że się Wam przedstawimy:

Sprawdź też
Jedzeniowe miejscówki na Nowym Świecie

Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak, fot. Eliza Krakówka

Do niedawna pracowałem jako szef działu rapowego i kierownik redakcji portalu Rytmy.pl. W przeszłości byłem dziennikarzem muzycznym w newonce.net i redaktorem prasowym magazynów Playboy, Esquire i CKM. Jako wolny strzelec współpracuję lub współpracowałem z portalami: Interia, Red Bull Music, T-Mobile Music, Noisey, i-D i Dziennik.pl, a także pismami: Gazeta Magnetofonowa, Aktivist, HIRO czy Rzeczpospolita. [INSTAGRAM]

Jagoda Gawliczek

Jagoda Gawliczek
Jagoda Gawliczek, fot. Eliza Krakówka

Piszę o feminizmie, fenomenach popkulturowych, sztuce współczesnej i gastronomii. Udzielam się też w social mediach Going., gdzie relacjonuję życie miejskie i przedstawiam premiery książkowe. Poza Going. MORE współpracuję lub współpracowałam z takimi tytułami jak: Dwutygodnik, Poptown, Magazyn Wizje, Szajn i G’rls Room, Empik Pasje. Współprowadzę też audycję Pasmo dla Literatury w Radiu Kapitał oraz cykl spotkań z pisarzami Szkoła Czytania. [INSTAGRAM]

Redakcja

Nie moglibyśmy spełnić naszych obietnic, gdyby nie zaangażowany zespół redakcyjny, który tworzą: Stanisław Bryś (film i nowe technologie), Raportażysta (polski rap i memy) Kaja Wawer (TikTok i popkultura) oraz Hubert Nowak (kpop). Z magazynem współpracują także Milena Soporowska (sztuka współczesna), Patryk Wojciechowski (rap i internet), Przemysław Pstrągowski (muzyka i memy), Aleksander Kaźmierczak (elektronika), Nastazja Bloch (pop), Przemysław Madej (queer) i Kamil Błoch (współczesna męskość).

Wpadajcie często, by wiedzieć więcej.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone