Czytasz
Kizo wypuszcza własny serial | Moda i Sukces

Kizo wypuszcza własny serial | Moda i Sukces

Kizo serial

Kizo, jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, zapowiedział serial swojego autorstwa. Produkcja będzie nosiła tytuł Moda i Sukces.

Kizo nie przestaje zaskakiwać. Rynek muzyczny to od dawna dla niego za mało, dlatego raper od pewnego czasu nieustannie poszerza swoją działalność. Branża spożywcza aż pęka w szwach od produktów sygnowanych jego pseudonimem. Teraz przyszła kolej na kinematografię – nadchodzi serial Kizo.

Moda i Sukces – nowy serial Kizo

Kizo serial

Na kanale MY TO SUKCES pojawił się zwiastun najnowszej produkcji związanej z Kizo. Już w niedzielę 23 października premierę mieć będzie pierwszy odcinek Moda i Sukces. Tytuł oczywiście nawiązuje do amerykańskiej opery mydlanej Moda na Sukces, który jest jednym z najdłużej realizowanych tasiemców telewizyjnych w historii.

Z creditsów zwiastuna można dowiedzieć się o wielu ciekawych postaciach zaangażowanych w projekt. Reżyserem serialu jest Igor Leśniewski, czyli nie kto inny, jak filmowiec wywodzący się z YouTube’a: Ajgor Ignacy. Dyrektorami kreatywnymi z kolei są Mateusz Jędrzejewicz, Krzysztof Kowalski oraz sam Kizo. Wyprodukowaniem muzyki do zwiastuna zajął się Pawbeats. Sam zwiastun sugeruje, że w produkcji poza raperem wystąpi również jego pies Kajtek. Póki co nie zostały zdradzone żadne dokładniejsze informacje na temat obsady czy fabuły tej produkcji.

Kizo wyskakuje z lodówki

Kizo jest jednym z najbardziej eklektycznych artystów pod względem biznesowym w Polsce. Poza fenomenalnie sprzedającą się muzyką, raper sukcesywnie wypuszcza kolejne produkty spożywcze bazujące na jego wizerunku. Wszystko zaczęło się od batonów marki Kizzers dystrybuowanych w sieci sklepów Biedronka. Niedługo po ich premierze do Żabek trafiła Sukcesilliana – mrożona pizza firmowana wizerunkiem Kizownika. Co więcej, już chwilę później została wdrożona mrożona kawa w puszkach sygnowana jego twarzą, tym razem również do Biedronek. Innymi słowy Kizo nie próżnuje i w 2022 podbija bynajmniej nie tylko rynek muzyczny. Więcej o produktach związanych z raperami przeczytacie tutaj!

Sprawdź też
Sun Festival

Smaczna Kawusia

KIZO x WAC TOJA – koncert w Gdańsku

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone