Czytasz
To kiedy widzimy się pod sceną? Odpalamy konkurs Going. SOON

To kiedy widzimy się pod sceną? Odpalamy konkurs Going. SOON

Going. SOON, mat. promocyjne

Znudzeni pieczeniem bananowych chlebów i spotkaniami w onlajnie? My trochę też. Wyszlibyśmy w końcu na miasto. Dlatego w oczekiwaniu na sezon festiwalowy odpalamy konkurs Going. SOON. Zgłoś swoje wspomnienia z przedpandemicznego rejwu i wygraj nagrody!

Czy Wam też na smartfonach zalegają nigdy nieobejrzane filmiki z imprez? Masa zdjęć robionych gdzieś na przypale, których nigdy później nie oglądaliście? Teraz macie szansę wyciągnąć je z cyfrowego cmentarzyska. Cofnijmy się specjalnym wehikułem czasu do przedpandemicznej rzeczywistości, kiedy memy o masowo wykupowanym płynie dezynfekującym i zgrzewkach makaronu nie były nawet w fazie projektowej. Jeśli piwniczny styl życia był Wam zdecydowanie obcy, czas się ujawnić. Czekamy na dowody!

Podeślij nam zdjęcie lub film ze swojej najlepszej przedpandemicznej imprezy lub koncertu. Ale zaraz, zaraz… Nie ma tak łatwo! Do pliku dołącz odpowiedź na pytanie “Dlaczego to wydarzenie było dla Ciebie wyjątkowe?”. Z nadesłanych materiałów złożymy zabawne wideo, a autorzy najlepszych treści otrzymają od nas nagrody – bony o wartości nawet do 500 zł do wykorzystania w Going., abonamenty w aplikacji Empik Music oraz Going. BOX “Festiwal”, czyli niezbędnik każdego festiwalowicza i festiwalowiczki.

Going. SOON, mat. promocyjne

Konkurs trwa do 16 marca 2021 roku. Zgłoszenia przesyłajcie przez specjalny formularz dostępny na stronie Going. SOON. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Sprawdź też
Rihanna w ciąży A$AP Rocky

Więcej dowiesz się na stronie Going. SOON