Czytasz
Rozsiądź się wygodnie, wjeżdża PRO8L3M – duet wypuścił nowy singiel “V”

Rozsiądź się wygodnie, wjeżdża PRO8L3M – duet wypuścił nowy singiel “V”

I wszystko jasne. 30 marca – to właśnie wtedy swoją premierę będzie miał nowy album duetu PRO8L3M. Krążek promuje storytellingowy singiel V.

“To, że tam jesteś, ma znaczenie” – nawija Oskar w najnowszym tracku duetu PRO8L3M, który towarzyszy ważnemu ogłoszeniu od artystów. Planowany na 26 lutego Block Party Mixtape ewoluował do rangi pełnoprawnego albumu. Nie zmieniała się jednak pierwotna koncepcja projektu – materiał nadal ma się opierać na licznych gościnnych występach. Zastanawiacie się, kogo usłyszycie na bitach Steeza? Lista gości zostanie przedstawiona już niebawem. Szykuje się parę niespodzianek!

Jak piszą organizatorzy trasy koncertowej: fani, którzy bilet na Block Party wymienili na preorder nowego wydawnictwa, mogą spodziewać się specjalnej, limitowanej edycji albumu oraz zestawu, który powinien pomóc wynagrodzić brak koncertowych wrażeń.

Promujący wydawnictwo V to poruszająca życiówka napędzana mocarnym podkładem. Oskar przypomina, że potrafi w storytelle, jak mało kto. Dość prosty, ale trafiający w sedno refren wkręca się z pomocą świdrujących dźwięków syntezatora. Całość bardzo sprawnie dopełnia dobrze pomyślany klip – widok pozbawionych maseczek twarzy rezonuje w obecnej sytuacji z podwójna mocą. Czy zdobywcy tegorocznych Bestsellerów Empiku po raz kolejny zdominują topkę rapowych albumów roku? Wygląda na to, że tak.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone