Czytasz
Kino poza algorytmem – rusza platforma Nowe Horyzonty VOD

Kino poza algorytmem – rusza platforma Nowe Horyzonty VOD

Kadr z filmu "Metamorfoza ptaków", mat. promocyjne

Mamy coś dla miłośniczek i miłośników dobrego kina. Przygotowana przez festiwal Nowe Horyzonty platforma online rusza w najbliższy piątek. Na starcie czeka na nas ponad 200 specjalnie wyselekcjonowanych tytułów!

Takie poniedziałkowe poranki nie zdarzają się zbyt często. Po wielkim sukcesie ostatniej, łączonej edycji kultowego festiwalu, widzowie trzymali mocno kciuki za kontynuację. Przeprowadzona wzorowo formuła online eventu rozbudziła nadzieje, udowodniając, że w Polsce istnieje zapotrzebowanie na kino autorskie, które możemy konsumować bez konieczności ruszania się z domu.

Jak piszą odpowiedzialni za stworzenie platformy VOD: W ofercie znajdziecie festiwalowe perły, kino mistrzyń i mistrzów oraz starannie wybraną ofertę dla młodego widza. Projektowi przyświeca hasło FILMY DOBRZE WYBRANE, czyli „człowiek – nie algorytm”. Pod całą ofertą podpisują się nasze kuratorki i kuratorzy – to oni, nie maszyny, ułożyli (i układać będą) repertuar dla Was.

Na platformie znajdziemy również niedostępne nigdzie indziej trzy zwycięskie filmy ostatnich edycji, czyli Metamorfozę Ptaków Catariny Vasconcelos, Przynętę Marka Jenkina i Holiday Isabelli Eklöf. Warto także wspomnieć o wyjątkowym projekcie DAU. NATASZA, o którym pisaliśmy w naszej zapowiedzi festiwalu. Co najważniejsze, filmy obejrzycie za niewielką opłatą: pojedyncze tytuły będzie można wykupić już za 7,90 zł. Na starcie czeka na Was także specjalny promocyjny pakiet w cenie 49 złotych za aż 15 filmów!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone