Czytasz
Gorzka Woda brzegi rwie – oglądamy dwa nowe klipy od Pezeta

Gorzka Woda brzegi rwie – oglądamy dwa nowe klipy od Pezeta

Going. Pezet Gorzka Woda preorder Muzyka Współczesna Auer Sokół Otsochodzi

Gorzka Woda to najnowszy singiel z nadchodzącego albumu Pezeta. Album Muzyka Współczesna pokrył się złotem już w preorderze, a my właśnie dostaliśmy dwa nowe klipy z alternatywnymi wersjami tego numeru.

A w nich plejada gwiazd polskiego rapu – Sokół, Paluch, Otsochodzi, Jan-rapowanie czy Ten Typ Mes. Taka Gorzka Woda to czysta przyjemność. Muzyka Współczesna zawita na sklepowe półki i do serwisów streamingowych już 27 wrześniapamiętajcie, że preorder płyty zamówicie pod tym adresem! A w oczekiwaniu – oglądajcie świeżutkie wideoklipy.

Pomysł na zaproszenie przedstawicieli zupełnie różnych rapowych pokoleń wyszedł Pezetowi bardzo ciekawie. Do dwóch alternatywnych wersji singla Gorzka Woda Paweł z Ursynowa skołował starszą ekipę – Sokół, KęKę, Paluch i Ten Typ Mes nawijają o jetlagu po “tych lotach w tle z Warszawą” czy podsumowują “nocne miasto, mocne pato”. Ogólnie lekko nie jest.

Młoda njuskulowa ekipa doskonale wytrzymuje szybkie tempo narzucone przez rejwowo-brejkowy bit Auera. Ostre i precyzyjne nawijki Okiego czy Zdechłego Osy dobrze kontrastują się z bardziej znanymi kolegami – Janem-rapowanie i Otsochodzi. Nikt lepszy, nikt gorszy.

Sam Pezet o nowych klipach mówi: “Uważam, że w świecie, który nieustannie gdzieś pędzi, zrobienie dwóch remixów, zaproszenie łącznie ośmiu raperów, czterech kotów ze starej gwardii i czterech super świeżych przedstawicieli młodszego pokolenia to rzeczy w zasadzie niewykonalna, a my zrobiliśmy łącznie trzy wersje video. Także ogromne dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w swoistym posse cut Gorzkiej Wody.”

Sprawdź też
Kukon soundclash

Która wersja Gorzkiej Wody bardziej Wam siedzi? Premiera Muzyki Współczesnej już za tydzień, 27 września. Mocne czekanko!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone