Czytasz
Oliwka Brazil, OKI… Oto numery, które chcielibyśmy usłyszeć w „GTA VI”

Oliwka Brazil, OKI… Oto numery, które chcielibyśmy usłyszeć w „GTA VI”

GTA VI

Czy GTA VI nadchodzi coraz większymi krokami? No nie, do premiery jeszcze pewnie parę lat. Ale nadal możemy wam powiedzieć, jakich artystów chcielibyśmy usłyszeć w grze (gdybyśmy mieli na to wpływ, wiadomo).

Na początek long story short. Jakiś czas temu do internetu trafił potężny wyciek danych Rockstar Games. Dotyczyły one najbardziej wyczekiwanej gry. Za przeciekawi odpowiada nastolatek z Londynu. Firma potwierdziła, że mowa o prawdziwych dokumentach.

Z plików, które znalazły się w sieci, dowiedzieliśmy się, że rozgrywka wróci do Vice City, mogliśmy również zobaczyć kilka kadrów. Do tego pierwszy raz w historii Grand Theft Auto będziemy mieli okazję ogarnąć fabułę kobietą.

Leak zawierał także soundtrack. Znajdziemy w nim m.in. niewydaną piosenkę Lany Del Rey, a także hity Charli XCX, Lady Gagi czy Duy Lipy. A skoro już coś wiemy, to stworzyliśmy listę utworów, które naszym zdaniem powinny znaleźć się w rozgrywce.

Lana Del Rey – dlaczego nie Born to Die?

Skoro mamy już jeden jej kawałek, to czemu nie chcieć więcej? Jej starsze numery idealnie wpasują się w klimat rozgrywki. Gangsterka, szybkie auta i pieniądze… Czy to nie idealny opis soundtracku do GTA?!

Soundtrack do GTA VI?

Beyoncé – weźmy coś z Renaissance

Nie powiecie mi, że ten album nie daje wam vibe’u GTA… Poprzednią część gry przeszedłem kilka razy i myślę, że gdyby w radiach leciała Bey, zrobiłbym to kolejne 10.

Soundtrack do GTA VI?

Taylor Swift – All Too Well (10 Minute Version) (Taylor’s Version)

Zastanawiacie się dlaczego? Jest to pomysł jednej z redaktorek Going. MORE, ale w sumie też mi się podoba. Wyobraźcie sobie te wyścigi o zachodzie słońca na wybrzeżu, gdy w tle leci All Too Well… Marzenie.

Soundtrack do GTA VI?

Doja Cat? Dosłownie c o k o l w i e k

No proszę was! Muzyka Dojy składa się z samych mega hitów, które powinny znaleźć się z rozgrywce. Jestem za wrzuceniem dużej ilości kobiecego rapu do tej brutalnej gry, tak będzie lepiej.

Soundtrack do GTA VI?

Megan Thee Stallion… A co tam, też wszystko!

Tak jak pisałem, potrzebujemy dużo, dużo, dużo kobiecego rapu! A tak serio, to muza Megan i jej gangsterki vibe też świetnie pasują do klimatu gry.

Soundtrack do GTA VI?

A co z Travisem Scottem? Tu połowa dyskografii!

Zostając w rapowych klimatach – nie sposób nie wspomnieć o Travisie. Jego muza + GTA VI = połączenie idealne <3

Sprawdź też
Malibu Barbie

Soundtrack do GTA VI?

Oliwka Brazil feat. Białas – Karaluchy

Jak sama twierdzi: Ja wyglądam jak misja z GTA z helikopterem. Skoro tak uważa, to czemu nie zrobić misji z helikopterem, gdzie w tle usłyszymy karaluchy? Dla mnie ekstra!

Soundtrack do GTA VI?

Young Leosia – Pościg

Mamy już misję z helikopterem – teraz czas na pościg. Wyobraźcie sobie to: kradniecie najlepsze auto w grze i ruszacie za złoczyńcami… Albo to wy jesteście ścigani. To w sumie bardziej prawdopodobne.

Soundtrack do GTA VI?

Jacuś – Rodeo? Piątek wieczór? Queen?

Proponuję stworzenie polskiej stacji radiowej w GTA. Nasza muzyka ma naprawdę wiele smaczków, które twórcy serii powinni poznać, chyba zgoda?

Soundtrack do GTA VI?

OKI – Sonic

Ostatnio opublikowaliśmy 47 powodów, dla których Oki jest oki. Jednym z nich jest nawijka z prędkością Sonica – czyli taką, z jaką jeżdżą auta w grze. Czy to nie wystarczy, aby przekonać was, że to idealne miejsce dla Jeżyka?

Soundtrack do GTA VI?
Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone