Czytasz
Gumy, brokat i OIO.wav. OKI, Young Igi, Otsochodzi i ich zaskakujący projekt

Gumy, brokat i OIO.wav. OKI, Young Igi, Otsochodzi i ich zaskakujący projekt

Widzieliście na Insta zdjęcia gumy z tagiem OIO.wav? Zastanawiacie się o co chodzi? Śpieszymy z wyjaśnieniami! 

Od kilku dni Instagram zalała fala zdjęć gum. Wszystkie te zdjęcia opatrzone są tagiem OIO.wav. W akcji udział wzięła cała plejada gwiazd polskiej sceny rapowej, m.in. Oki (sprawdźcie jego Goingową listę TOP 2020), Gedz, Paluch, Pezet, Dziarma, Eis, Żabson, Steez, Igi czy nawet Margaret i kanał ZDupy. O co w tym wszystkim chodzi? Znamy rozwiązanie tej misternej zagadki!

Projekt OIO to supergrupa złożona z OKIego, Young Igiego i Otsochodzi. Moonwalk to pierwszy singiel raperów i zapowiedź pełnoprawnego albumu, który ukaże się nakładem 2020. Za bitem do piosenki stoi Atutowy, którego możecie kojarzyć choćby ze współpracy z Miłym ATZ. Premiera tej piosenki to bez wątpienia jedno z największych zaskoczeń rodzimej sceny rapowej tego roku.

Sukces grupy jest kwestią czasu. W końcu wszyscy zamieszani szybko odnaleźli się na scenie, w bardzo krótkim czasie zrzeszając wokół siebie miliony słuchaczy. Moonwalk to co najmniej solidny kawałek. Nawijka się zdecydowanie zgadza a mariaż stylów raperów się sprawdza. Aż sami tańczylibyśmy moonwalk! 

Sprawdź też

Całość dopełnia rozjarzony laserami i świecący niczym kurtka Michaela Jacksona teledysk w reżyserii Daniela Jaroszka. Za zdjęcia odpowiada Nikodem Marek, kostiumy zaprojektowała Ewelina Gralak, a całość wyprodukowało Best Regards Production. Jest grubo. Zresztą sami obczajcie. Czekamy na kolejne single. 

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone