Czytasz
Guzior i Kuban robią „Hill Bomb”! Wspólny numer już dostępny

Guzior i Kuban robią „Hill Bomb”! Wspólny numer już dostępny

Guzior Kuban

Guzior i Kuban to duet, którego jeszcze parę dni temu nikt się nie spodziewał. Dzisiaj atakuje mainstream wspólnym utworem.

Planując swój wielki powrót, Guzior stwierdził, że Kuban będzie najlepszym wyborem na pierwszy singiel. W taki oto sposób otrzymaliśmy singiel Hill Bomb, który wylądował wraz z klipem na YouTubie. Za bit odpowiadają D3W i Favst. Tym samym otrzymaliśmy także jedno z najgorętszych połączeń rapowych ostatnich miesięcy. Tak jak trzy lata wylądowała FALA z Oskarem83 z PRO8L3M-u, tak tutaj teraz ciężko o mocniejsze blockbusterowe duo. Hip-hop ponownie musi obawiać się Matiego i liczb, które wykręci.

Kuban i Guzior

Guzior i Kuban: Cztery i pół minuty realtalku

W dobie utworów trwających nawet poniżej dwóch minut raper przygotował dla nas istną bombę. Hill Bomb zawiera aż trzy długie zwrotki, w których Guzior porusza masę kwestii zarówno związanych z jego życiem, jak i podejściem do rapu. Ponadto, jak sam wspomina, wraz z tym utworem nadrabia rapgrę jednym singlem. Kuban udzielił się tylko na refrenie, co przedłuża jego śpiewaną formułę ze Spokoju.

Jaki tytuł ma nowa płyta Guziora?

Co więcej, poznaliśmy tytuł najnowszego albumu Guziora. Nadchodzący krążek nazwano po prostu G, a premiera zaplanowana jest już na maj 2024. Czy G odnosi się jedynie do ksywy Guziora, czy kryje się za tym coś więcej? Na razie możemy tylko gdybać. Preorder już wystartował, natomiast, jak to zwykle bywa, serwer strony oferującej możliwość kupna wysypał się pod naporem fanów.

Przeczytajcie więcej o nowościach z polskiego rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone