Czytasz
GZA z legendarnego Wu-Tang Clanu zagra w Polsce

GZA z legendarnego Wu-Tang Clanu zagra w Polsce

GZA

Wu-Tang Forever! Po ogłoszonym wcześniej na SnowFeście Ghostface Killah, do Polski przyjedzie kolejny reprezentant nowojorskiego składu. W Warszawie i Krakowie zagra nie kto inny, a GZA.

GZA, nazywany również “duchowym przywódcą” Wu-Tang Clanu przyjedzie do Polski w marcu przyszłego roku. 52-latek jest najstarszym członkiem grupy, a jego klasyczna płyta Liquid Swords jest bez dwóch zdań jednym z najważniejszych albumów hip-hopowych ever. Gary Grice jest uważany za jednego z najlepszych tekściarzy w rapowym środowisku, a jego flow rozpoznawalne jest po klasycznej “jednej nutce”.

Nie tak dawno, cały skład Wu-Tang Clanu wystąpił w serii Tiny Desk Concert, ale w ramach koncertowego przedsmaku posłuchajcie Geniusa z bandem The Soul Rebels.

 

Bilety na oba koncerty dostępne są za pośrednictwem Going. Nowojorski raper wystąpi 27 marca w stołecznej Proximie oraz dzień później we wrocławskim klubie Akademia. Koncerty odbędą się w ramach europejskiej trasy “Liquid Swords vs. Dark Matter”. Widzimy się!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone