Czytasz
Autor jednego z najlepszych rapowych albumów 2018 przyjedzie do Polski!

Autor jednego z najlepszych rapowych albumów 2018 przyjedzie do Polski!

J.I.D Proxima Warszawa Fource Going. bilety rap

Rapowa jesień wygląda u nas coraz ciekawiej. Do naszego mocno nabitego kalendarza właśnie dołączył wyróżniający się raper z Atlanty – J.I.D!

Podopieczny Dreamville Records to obecnie jeden z większych talentów w rapowym środowisku. J.I.D potwierdził swoje wysokie aspiracje i spore umiejętności dwoma znakomitymi longplayami – The Never Story i DiCaprio 2, a także wieloma mikstejpami i singlami.

Destin Choice Route, rocznik 90., wydał swój pierwszy mikstejp w wieku 20 lat. Przez kolejne lata sukcesywnie wypuszczał muzykę, ale pełnoprawnego debiutu doczekał się dopiero w 2017 roku – album The Never Story ukazał się w wytwórni Dreamville należącej do J. Cole’a. W swoich tekstach młody raper nawijał głównie o dorastaniu w Atlancie. Przełomowy moment w karierze J.I.D-a, przed którym furtka do wielkiego świata rapu stanęła otworem. A najlepsze miało się dopiero wydarzyć.

W ubiegłym roku raper pokazał światu następcę udanego debiutu. DiCaprio 2 trafił na sklepowe półki 26 listopada 2018 i z miejsca zachwycił słuchaczy. Płyta zebrała same pochlebne opinie i rzutem na taśmę wdarła się do wielu muzycznych podsumowań AD 2018. Na albumie udzielili się m.in. BJ the Chicago Kid, J. Cole, Method Man, Joey Bada$$, 6LACK czy A$AP Ferg. Ciekawostka: J.I.D samplował na tej płycie m.in. Ahmad Jamal Trio i… Andrzeja Żylisa, łódzkiego kompozytora, który jest odpowiedzialny np. za muzykę do Kasztaniaków.

NIE PRZEGAP RAPOWYCH KONCERTÓW – SKEPTA, INJURY RESERVE, XZIBIT I NIE TYLKO!

Solowa kariera to jednak nie koniec działalności niespełna 30-letniego już muzyka. J.I.D udziela się w kolektywie Spillage Village skupionym wokół raperów z Atlanty i w hip-hopowej supergrupie Zoink Gang, w której skład wchodzą też m.in. EarthGang, Smino i Buddy.

Reprezentant płodnej sceny z Atlanty przyjedzie do Polski 19 grudnia i będzie to jego pierwszy występ w naszym kraju. Muzyk wystąpi w warszawskim klubie Proxima. My się klasycznie jaramy!

Bilety na koncert J.I.D-a dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone