Czytasz
Byliśmy tam: Weekendówka #17

Byliśmy tam: Weekendówka #17

weekend x ŻnK
Wracamy z naszą następną Weekendówką. Sezon klubowy trwa w najlepsze, a koncertowa mapa Polski prezentuje się naprawdę znakomicie. Impreza, wystawa czy koncert – jak spędzaliśmy ten słoneczny wiosenny weekend? Przekonajcie się czytając poniższy tekst!

Weekend zaczęliśmy od piątkowej imprezy na Jasnej 1, gdzie gwiazdą wieczoru był berliński producent Etapp Kyle. W klubie zgromadziło się całkiem sporo ludzi spragnionych techno oraz pozostałych tanecznych gatunków. Bardzo przyjemny live act zagrał Michał Wolski, ale największym highlightem tej nocy był zespół grający na sali barowej. Impreza była również okazją do świętowania urodzin didżeja MKO, a świetne DJ sety zagrali m.in. Private Press, MaL, Cyryl i Ola Teks czy sam jubilat. Znakomita, przyjacielska atmosfera i tańce do samego rana. Oby więcej takich imprez! 

Sobotę spędzaliśmy aktywnie – jedzeniowo i kulturalnie. Jedliśmy ile wlezie na starcie sezonu Żarcia na Kółkach – pastrami w Letnim Kredensie, burgery Kill Grill czy owoce w czekoladzie Fragola były przepyszne. Nasze podniebienia były również zadowalane przez my’o’tai czy Zjembao (czarne bao z sosem ostrygowym i krewetą w tempurze!). Pozostając w gastro klimacie – wpadliśmy na wegańskie targi na Mysiej 3, organizowane przez Magazyn USTA. Jak zwykle – pełno znakomitych wystawców z pysznymi przetworami, jedzeniem, a także z ciekawymi kosmetykami. Imprezowo? Wpadliśmy do K55 na kolejne wydarzenie spod szyldu Oramics. Byliśmy również na Smolnej, gdzie bardzo taneczny, house’owy set zagrał Mall Grab, a także towarzyszący mu Deejay Astral.

weekend x ŻnK
fot. materiały prasowe

Jak wiadomo, kolejny weekend to świąteczny czas – obżarstwa i odpoczynku. Dlatego też, powoli zapowiadamy, co ciekawego wydarzy się w kolejnym. We Wrocławiu koniecznie wpadnijcie na release party EP-ki Baby Meelo do Uczulenia, gdzie zagrają przyjaciele związani z regime brigade. Na Smolną przyjedzie ceniona didżejka Octo Octa ze swoimi nieprzyzwoicie tanecznymi house’ami, a na Jasnej – na zaproszenie krakowskiego kolektywu Radar – pojawi się eksperymentatorka JASSS. Warto również przejść się na Chłodną 25, gdzie w ramach kolejnego gigu Trzech Szóstek zagrają Lemiszewski/Olter oraz Vysoké Čelo. Żeby tego było mało – będzie to weekend otwarcia wydarzenia Friend of a Friend organizowanego przez warszawskie prywatne galerie sztuki, a w Drukarni materiał z Ground Zero Mixtape zagra premierowo PRO8L3M. Będzie się działo, dlatego wypoczywajcie na świętach i szykujcie się na kolejne szaleństwa!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone