Czytasz
Tomasz Hajto twierdzi, że Quebonafide miał walczyć na gali freakfightowej

Tomasz Hajto twierdzi, że Quebonafide miał walczyć na gali freakfightowej

Quebonafide Hajto

Quebonafide miał stanąć w ringu podczas gali freakfightowej? Tak uważa Tomasz Hajto. W kontekście tej potencjalnej walki Sebastian Fabijański rzucił wyzwanie Quebo. Filipek również nie miałby nic przeciwko takiemu pojedynkowi.

Quebonafide na gali freakfightowej – Hajto sądzi, że był to realny scenariusz. Choć dla wielu to brzmi nierealnie, emerytowany piłkarz, który sam wystąpił w Clout MMA, jest przekonany o prawdziwości tej informacji. Jego wypowiedź wywołała ogólne zdumienie. Raper raczej nigdy nie słynął z powiązań z takimi tworami, jak tego typu gale.

Tomasz Hajto wystąpił ostatnio u Żurnalisty. Kiedy gospodarz podcastu pytał o prawdę dotyczącą potencjalnej walki Quebonafide w Cloucie, Hajto bez wahania potwierdził tę informację, co wywołało ogólne zaskoczenie. Nie wiadomo jednak, co w takim razie zaważyło o rezygnacji rapera z potencjalnego występu. Czyżby w ostatniej chwili coś wpłynęło na decyzję Quebo? A może po prostu nigdy takowego nie planował?

Hajto Quebonafide

Kilka miesięcy temu Quebo stanowczo zaprzeczył możliwości takiej walki z Fabijańskim, odpowiadając krótko, że nigdy do tego nie dojdzie. Trudno uwierzyć, by zmieniłby swoje decyzję, ale przecież w przeszłości nie raz zaskakiwał swoimi nieprzewidywalnymi działaniami. Gale freakfightowe stały się kompletną codziennością i trzonem mainstreamowej, prostej rozrywki. Z jednej strony postać Que kompletnie by tam nie pasowała, z drugiej, jego postać Jakuba Grabowskiego zdawała się łamać wiele zasad i dogmatów Quebo jako artysty. Jak wielu fanów teoretyzuje, alter ego Que celowo prowokowało i denerwowało słuchaczy swoimi różnymi, dziwnymi działaniami. Może to być cel szerszego planu, którego póki co nie znamy.

Nadchodzi Clout MMA 2

Jedno jest pewne. Możemy szykować się na drugą edycję CLOUT MMA. 28 października hala Orlen Arena w Płocku stanie się miejscem tego emocjonującego wydarzenia. Wszyscy fani freakfightów zastanawiają się, kto pojawi się tym razem w ringu. Co więcej, jedno starcie zostało już ujawnione!

Sprawdź też
Skepta nowy album

Zastanawiacie się, kto wystąpi podczas tej kolejnej gali federacji? Jedną z organizatorek jest Lexy Chaplin, a funkcję ambasadora pełni Sławomir Peszko. Pierwszym znanym uczestnikiem jest Denis Załęcki, który będzie miał za zadanie zmierzyć się z byłym zawodnikiem UFC, Danielem Omielańczukiem, który ma na swoim koncie wiele wygranych z utalentowanymi przeciwnikami.

BILETY ZŁAPIECIE TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone