Czytasz
2020, ale to 2023. HAŁASTRA w nowym rapowym gigancie

2020, ale to 2023. HAŁASTRA w nowym rapowym gigancie

HAŁASTRA 2020

Jeden z najbardziej charakterystycznych, eksperymentalnych składów hip-hopowych, HAŁASTRA, dołączył do kolektywu 2020! Znamy już ich pierwszy ruch pod nowymi skrzydłami.

HAŁASTRA okazała się jednym z czarnych koni projektu 2020 Club, który dopiero co miał swoją premierę. Zarówno Kwiatek Haze, jak i Książę Mazowiecki doskonale zaprezentowali się na tle całej plejady gwiazd z 2020. Udzielali się bardzo często i w wielu momentach wypadali najlepiej ze wszystkich raperów. Teraz przyszedł czas na nowy wspólny projekt, tym razem już pod skrzydłami wytwórni. Nowy singiel o tytule ON wylądował na streamingach oraz (wraz z teledyskiem) w serwisie YouTube. Nowość wyprodukował Miroff, natomiast za klip odpowiada Hien Dinh Ngoc.

Hałastra 2020

Już na vlogach relacjonujących powstawanie 2020 było widać, że obaj panowie złapali świetny przelot z pozostałymi członkami projektu. Świetnie też odnaleźli się w szalonym, improwizowanym rytmie pracy narzuconym przez formułę projektu. Co więcej, HAŁASTRA szczególnie dobrze dogadywała się z schafterem, co było o tyle zaskakujące, że ich stylówy muzyczne są bardzo mocno odmienne. Ostatecznie duet należał do najbardziej zaangażowanych i wczutych członków całego 2020. Jak widać, nie próżnowali również po zakończeniu nagrywek w gdańskiej stoczni.

Co więcej, nowy singiel zapowiada preorder ich nadchodzącego wydawnictwa o tytule Kombinatoryka. W opisie produktu możemy przeczytać, że KOMBINATORYKA to solidne i nietuzinkowe brzmienie bez ogranych patentów. Świeża formuła stająca w poprzek tradycyjnym podziałom na oldschool i newschool, o której kształt zadbali Miroff, HVLL, The Returners, Trzy, Pieruun, Gunda, HUT, Hubi, Nikola, Enes, Poly oraz SHDOW.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone