Czytasz
Mystique, Lady Gaga… Tak wyglądały halloweenowe przebrania gwiazd

Mystique, Lady Gaga… Tak wyglądały halloweenowe przebrania gwiazd

Halloweenowe przebrania gwiazd

Buuu! Jesteśmy chwilę po zakończeniu jednego z najpopularniejszych świąt na świecie. Najciekawszą częścią tego wydarzenia są halloweenowe przebrania gwiazd. Rzadko kiedy trafimy na straszne zombie czy krwiopijne wampiry – za to często kostiumy są po prostu śmieszne i niedorzeczne. Zobaczcie sami.

Lizzo

Wow! To zdecydowanie jedno z najciekawszych przebrań, jakie pojawiły się w tym roku. Wystarczyło tylko i aż wziąć się za legendarnych Simpsonów, a dokładniej żonę głównego bohatera, czyli Marge (z niezwykle charakterystyczną niebieską fryzurą, co ma tu ogromne znaczenie). Tak wygląda odwzorowanie idealne.

Adison Rae

O M G ! Żałujcie, że nie widzieliście mojej miny, gdy zobaczyłem te zdjęcia. Kocham Lady Gagę, sami rozumiecie. Adison postawiła sobie za cel odtworzenie legendarnego występu z VMA’s z 2009 roku. To właśnie podczas tego show Gaga zawisła nad scena, gdy z jej piersi litrami lała się sztuczna krew. W sam raz na Halloween!

Kardashianki

Okej, bądźmy szczerzy – one nigdy nie zawodzą. Co roku outfity amerykańskich supergwiazd robią furorę w internecie. Teraz też poprzeczka została zawieszona wysoko. Kendall Jenner jako Jessie z Toy Story, Kim Kardashian jako Mystique z uniwersum Marvela, Kylie Jenner jako narzeczona Frankensteina… Swoją drogą – tę ostatnią zobaczyliśmy również jako Elvirę, władczynię ciemności oraz superbohaterkę walczącą z potworami w kosmosie. Mega!

Billie Eilish i Jesse Rutherford

Pewnie kojarzycie mały skandal, który obiegł media społecznościowe jakiś czas temu. Gdy w internecie pojawiły się zdjęcia Billie Eilish z Jesse’em Rutherfordem, fani byli w niezłym szoku. Powodem tego zamieszenia byłą różnica wieku. Billie ma zaledwie 20 lat, a wokalista zespołu The Neighbourhood jest od niej o 10 starszy. Właśnie do tego nawiązywały ich przebrania na Halloween. Ta młodsza ubrała się w strój małego dziecka, z kolei ten starszy ucharakteryzował się na staruszka. Niestety póki co nie znajdziemy za dużo zdjęć z tego wydarzenia.

Halloweenowe przebrania gwiazd
Halloweenowe przebrania gwiazd

Maffashion

Na koniec polski akcent! Rok temu mogliśmy zobaczyć Julię w przebraniu Maty. W tym roku również pozostała w raperskich klimatach i wrzuciła foty, na których wygląda jak Quebonafide. Krótka różowa peruka i tatuaże serio robią robotę. Maff odtworzyła look Quebo z teledysku do Tamagotchi i wyszło jej to genialnie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone