Czytasz
HAŁSówka to trasa koncertowa, podczas której poczujecie się jak na prawdziwej domówce

HAŁSówka to trasa koncertowa, podczas której poczujecie się jak na prawdziwej domówce

Rogucki Karaś HAŁSówka bilety w Going. Boiler Room stream online Going.

Na chwilę zapominamy o streamingach i koncertach online. 3 lipca startuje HAŁSówka, czyli weekendowa trasa polskich artystów, podczas której do klubu wejdzie tylko 50% normalnie dopuszczalnej publiczności.

Gdzie? Wrocław, Warszawa i Kraków. W lipcowe weekendy w przestrzeniach klubów A2, Progresja i Zet Pe Te wystąpi piątka artystów/-ek z czołówki polskiej sceny alternatywnej. Jeśli tęskniliście za koncertami i chcecie zobaczyć na żywo swoich ulubionych wykonawców, a wszystko to z zachowaniem bezpiecznej odległości i zasad sanitarnych – HAŁSówka wydaje się bardzo kuszącą opcją.

Jak zapewniają nas organizatorzy: „Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystą prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia, a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze. Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki, a koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój.” No dobra, skoro tak, to jesteśmy w tym!

Od 3 lipca do 26 lipca w trzech polskich miastach wystąpią Sanah, duet Rogucki/Karaś oraz zespoły Nocny Kochanek, Poparzeni Kawą Trzy i KAMP!. Wygląda to na niezłą mieszankę wybuchową: od wschodzących talentów, poprzez uznanych muzyków młodej fali, aż do doświadczonych artystów z imponującym dorobkiem.

Sprawdź też
Enchanted Hunters Carpigiani Going.

Bilety znajdziecie w Going., do zobaczenia!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone