Czytasz
News dnia? Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólny utwór!

News dnia? Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólny utwór!

Taco Hemingway Jarmark nowy album Polskie Tango Artur Rojek utwór nowość Going. MORE rap alternatywa hip-hop Taco

To zresztą nie pierwszy romans Rojka z hip-hopem. Artysta nagrywał już z duetem PRO8L3M, a teraz przyszedł czas na jednego z najpopularniejszych polskich raperów.

Artur Rojek wydał w marcu swój drugi solowy album – Kundel. Z kolei ostatnia płyta Taco Hemingwaya to Pocztówka z WWA, lato ’19, której premiera odbyła się 23 lipca 2019, a więc niemalże rok temu. Teraz obaj muzycy spotykają się we wspólnym numerze zatytułowanym A miało być jak we śnie.

Nie jest to jednak zupełna nowość, a alternatywna wersja numeru znanego właśnie z Kundla. Rojek zaprosił do niego Taco Hemingwaya, który ostatnimi czasy wziął udział m.in. w #Hot16Challenge2 i w akcji olsnienie.eu, o której pisaliśmy tutaj, w której opisywał swoją wyśnioną wizję Polski, zachęcając jednocześnie do udziału w wyborach.

Wiele wskazuje na to, że raper może wydać w tym roku nowy album, może jeszcze w lipcu, co sugerował podczas zwrotki we wspomnianym Hot16 (“Kradnę show jak kwit fiskus, wydam parę płyt w lipcu”). Póki co, wszystkie sygnały płynące od niego są bardzo enigmatyczne, co zresztą nie powinno nikogo specjalnie dziwić. Dzisiaj pojawiło się nowe zdjęcie na jego Instagramie z podpisem “kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec…”. Wypatrujemy!

Sprawdź też
Liroy dokument

To jak, podoba Wam się odświeżona wersja A miało być jak we śnie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone