Czytasz
Hejt może zabić – IGO ogłasza ważną akcję i wypuszcza singiel

Hejt może zabić – IGO ogłasza ważną akcję i wypuszcza singiel

Hejtowanie stało się w ostatnich latach nieodłącznym elementem rzeczywistości. Czy naprawdę chcemy na to przyzwolić? Czy chcemy żyć w takim świecie?

Igor Walaszek znany szerszej publiczności jako IGO prezentuje swój trzeci solowy singiel To też o Tobie. Artysta porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu.

Jak mówi sam Igo – Chyba nie ma osoby, której nie dotknął hejt w internecie. Pisząc piosenkę “To też o tobie” chciałem poruszyć temat wszechobecnie występującego hejtu i jego bolesnych konsekwencji. Zdecydowałem jednak, że należy iść o krok dalej. Przyłączcie się do mnie, stwórzmy akcję “Hejt może zabić” i razem sprzeciwmy się szerzącej się nienawiści w internecie.

Klip w reżyserii Piotra Onopy w metaforyczny sposób przedstawia to, co może spotkać osoby, które dotyka hejt. Zjawisko to jest rosnącym i coraz bardziej powszechnym problemem. Utwór jest zapoczątkowaniem akcji “Hejt może zabić“, która otwarcie przeciwstawia się nienawiści w wirtualnym i realnym świecie. Będzie podkreślała i piętnowała to zjawisko oraz unaoczniała konsekwencje, które spotykają osoby narażone na hejt. Dołączcie do IGO i razem z nim wyraźcie swój sprzeciw wobec szerzącej się nienawiści.

Też o tobie to dopiero początek akcji “Hejt może zabić“. Więcej już wkrótce na hejtmozezabic.pl

Hejt może zabić – dołącz do ważnej akcji

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone