Czytasz
SBM Label znów na wyjeździe. „Hotel Maffija 3” z otwartymi drzwiami!

SBM Label znów na wyjeździe. „Hotel Maffija 3” z otwartymi drzwiami!

Hotel Maffija 3

Hotel Maffija 3 będzie mieć premierę za parę tygodni, ale już mamy dwa single. Jest też coś dla tych, którzy chcą się wybrać na SBM FFestival.

W gąszczu posse cutów

Pamiętam poród trapu, przeżyjmy go jeszcze raz – zaczyna swoją zwrotkę Solar, współzałożyciel SBM Label. To fragment kawałka Hotel Maffija 3, który zainaugurował kolejną edycję popularnego projektu. Przez zawirowania na świecie może się wydawać, że pierwsza odsłona inicjatywy miała miejsce wiele lat temu, a przecież premiera pierwszego wydawnictwa wypadła w czerwcu 2020 roku. W styczniu 2022 dostaliśmy zaś drugie wydanie. Teraz – po tym, jak w wytwórni zaszły duże zmiany – doczekaliśmy się pierwszych kawałków z części numer trzy.

Tytułowy utwór to trapowe fanfary – i muzycznie, i pod względem składu. Do zawodników SBM-u dołączył barwny Jacuś, dowiedzieliśmy się też, że Beteo nadal bije żółwie z kolegami ze swojego dawnego labelu. Najmniej spodziewaną opcją jest jednak powrót dawno niewidzianego Tomba, który budował ekipę w czasach, gdy ta działała na zdecydowanie luźniejszych zasadach. Podejrzewamy, że ten niezobowiązujący singiel będzie się kojarzyć wielu osobom z wersu, którym rozpoczął swój występ Nypel. Sami musicie sprawdzić, o co chodzi.

Poważniejszy jest drugi wyjazdowy numer. SQNHEAD to również posse cut, lecz znalazł się w nim chociażby Żabson. Jak twierdzą twórcy, to wciąż jeden zespół jak AC/DC, na znak czego prezentują się z łysymi głowami – z wyjątkiem Kinny’ego Zimmera. Czemu? Tego dowiecie się z odsłuchu. Dodajmy także, że jest także pierwszy vlog z hotelu.

Sprawdź też
Barbie

Co planuje SBM FFestival?

Wierzymy, że wiecie, ale powtórzymy – wydarzenie odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia na warszawskim Lotnisku Bemowo. O line-upie festiwalu przeczytacie tutaj. Wytwórnia odpaliła na swojej stronie nie tylko sprzedaż preorderu płyty (ukaże się 2 sierpnia), ale też dołożyła merch i opcje zakupu albumu wraz z karnetem na event. My tymczasem przypominamy, że wejściówki możecie nabyć po kliknięciu w poniższy link!

Bilety na SBM FFestival znajdziecie w tym miejscu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone