Czytasz
Arcyzdolna IAMDDB pod koniec roku wystąpi w Warszawie

Arcyzdolna IAMDDB pod koniec roku wystąpi w Warszawie

IAMDDB

Bogata w emocje muzyka, kreatywność i girl power – tak w wielkim skrócie można określić twórczość IAMDDB, która za kilka miesięcy pojawi się w warszawskiej Pradze Centrum!

Brytyjska raperka pojawi się w naszym kraju pod koniec tego roku i zapewne – jak to w zawsze w przypadku IAMDDB bywa, oczaruje publiczność. Jej naturalność, w połączeniu z przesłaniem utworów jakie tworzy, to doświadczenie, które zostanie z Wami na dłużej. Możecie przygotować się na muzyczną terapię i sesję coachingową w jednym – raperka specjalizuje się bowiem w tematyce kobiet w kryzysie, zmagających się z ciężką sytuacją życiową.

IAMDDB ma na swoim koncie kilka rozpoznawalnych singli, w tym m.in. Urban Jazz, More czy Leaned Out. Ale największą popularność na całym świecie przyniósł jej tiktokowy trend Chav Check, w którym używano fragment utworu Shade. Numer stał się viralem i odtworzono go tam ponad 500 milionów razy. Jak można określić jej twórczość? To gatunkowa fuzja, w której artystka łączy trap, jazz fusion czy alternatywny hip-hop, a efekty tego połączenia na żywo będziecie mogli posłuchać już 10 grudnia w Warszawie.

Bilety na wydarzenie znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone