Czytasz
Jack Harlow wraca do Polski

Jack Harlow wraca do Polski

Po rewelacyjnym koncercie w czasie Clout Festivalu czuliśmy ogromny niedosyt. Na szczęście już niedługo Jack Harlow wróci do Warszawy na występ klubowy.

Amerykański raper to obecnie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Trzy nominacje do nagrody GRAMMY, platynowe single i miliardy (!) streamów – Jack Harlow przez showbusiness idzie jak burza.

Jack Harlow 18 listopada w Klubie Stodoła – bilety

24-latek pochodzi z Louisville w stanie Kentucky. Pierwszą EPkę wydał w 2015 roku i od tamtej pory stale rozwija swoje muzyczne portfolio. Prawdziwy przełom przyniósł mu z pewnością singiel Whats Poppin z 2020 roku, z którym zdobył 7-krotną platynę. Tak, zgadza się, 7-krotną. Utwór znajduje się na debiutanckim albumie artysty Thats What They All Say w komplecie z 14 innymi, równie przebojowymi kawałkami.

Drugi album Jacka Harlowa Come Home, the Kids Miss You tylko utwierdził jego pozycję jako muzycznej gwiazdy. Single Nail Tech i First Class (nawiązujący do ultra popularnej piosenki Glamorous z charakterystycznym wokalem Fergie z Black Eyed Peas) nie schodziły z rotacji zarówno w rozgłośniach radiowych, jak i prywatnych playlistach, wykręcając kolejne wielomilionowe rekordy streamów i odsłuchów.

To Wasza zasługa

Jeśli byliście z nami na koncercie Jacka Harlowa na Clout Festivalu (albo jeśli czytaliście naszą relację z wydarzenia na Going. MORE), możecie pamiętać, że artysta nie szczędził pochwał pod adresem polskiej publiczności. W pewnym momencie powiedział nawet, że to występ w Warszawie uznaje za najlepszy koncert w całej Europie. Być może właśnie to dobre wrażenie sprawiło, że Jack tak chętnie wraca do Warszawy? Dziękujemy Wam i podziękujcie sobie, świetna robota :3

Sprawdź też
Walentynki 2024

Tylko czy w Klubie Stodoła powtórzy się również słynny pojedynek na kciuki? Trzeba wpaść i się przekonać! Nas nie trzeba dwa razy zachęcać.

Koncert Jacka Harlowa w Warszawie to pierwsze wydarzenie w ramach współpracy LIVE NATION. Wypatrujcie kolejnych ogłoszeń już niebawem.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone