Czytasz
Najciekawsze akcje na pierwszej edycji Clout Festival

Najciekawsze akcje na pierwszej edycji Clout Festival

clout festival 2022

Pierwsza edycja długo wyczekiwanego trapowego święta już za nami. Clout Festival 2022 zapewnił fanom rapu dwa dni pełne mocnych wrażeń.

Tego można się było spodziewać. Clout okazał się być festiwalem na miarę zapowiedzi. Od lat nie odnotowano w Warszawie tak wysokiego stężenia dripu i flexu. Wspomnijmy kilka najciekawszych akcji Clout Festival 2022, które miały miejsce podczas występów gwiazd.

Malik i Fivio ze wspólnym kawałkiem

Clout Festival 2022

Krążące plotki okazały się prawdziwe. Fani Malika spekulowali o wspólnym kawałku z gwiazdą nowojorskiego drillu od paru dni. Obaj raperzy spotkali się przed swoim festiwalowym występem i wrzucili parę zdjęć na IG. W trakcie występu Fivio na Cloucie zebrani mieli okazję usłyszeć efekt tej współpracy. Czy to największy featuring w historii polskiego rapu? Na pewno jest on w topce.

Jack Harlow vs fan w pojedynku na kciuki

Jack Harlow był jednym z największych headlinerów wydarzenia. Święcacy w ostatnim czasie ogromne sukcesy raper nie szczędził pochwał względem polskiej publiczności. W pewnym momencie stwierdził nawet, że występ w Warszawie był jego najlepszym koncertem w całej Europie. Dobry humorek udzielił mu się na tyle, że postanowił zaprosić na scenę fana, który wyzwał Harlowa na pojedynek na kciuki. Wiecie, kto wygrał, nie?

Lil Pump i świetna interakcja z publiką

Obecność Lil Pumpa ucieszyła wielu jego fanów w Polsce. Jak się okazało, Pump jest bardzo dobrą mordką, która dba o osoby dotknięte różnymi rodzajami niepełnosprawności. Crowdsurfing na koncercie ulubionego rapera? O tym marzy wielu. Mało kto spodziewał się jednak, że taka okazja trafi się fanowi na wózku inwalidzkim. Był to naprawdę niezapomniany moment.

Sprawdź też
Znowu Tony SBM Starter

Lancey Foux zamiast Maxo

Clout Festival 2022

W ostatniej chwili z line-upu wypadł Maxo Kream, który był zmuszony odwołać swoją europejską trasę koncertową. Organizatorzy zareagowali jednak szybko i w jego miejsce zaklepali występ Lancey Fouxa. Choć nieczęsto tak bywa, wielu uznało tę podmiankę za bardzo udaną. Sympatii względem Maxo Kreama w Polsce z pewnością nie brakuje, ale obecność Fouxa była sama w sobie ogromny wydarzeniem. Raper potwierdził to podczas swojego występu oferując jeden z bardziej energetycznych gigów festiwalu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone