Czytasz
Rihanna wraca do świata muzyki – to nie żart!

Rihanna wraca do świata muzyki – to nie żart!

Tak, dobrze widzicie. Rihanna wraca i tym razem nie będzie to nowa linia kosmetyków. Jednak zacznijmy od samego początku. 

Kilka dni temu świat obiegła informacja o gwieździe, która wystąpi na Super Bowl 2023. Mowa tutaj o Taylor Swift, której obecność zaczęły potwierdzać największe media na świecie. Euforia nie trwała długo, gdyż zaledwie po kilku godzinach dowiedzieliśmy się, że wokalistka odrzuciła ofertę występu – wolała skupić się na nagrywaniu re-recordingów swoich poprzednich płyt. 

Kilka dni później dzieje się coś, czego nikt się nie spodziewał. Rihanna wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, zwiastujące jej występ podczas przerwy w rozgrywkach na Super Bowl 2023. Jak wszyscy wiemy, przez ostatnie lata Rihanna zajmowała się wszystkim poza muzyką. Po premierze jej ostatniego albumu z 2016 roku, artystka skupiła się prowadzeniu swojej firmy Fenty Beauty, która podbiła rynek kosmetyczny na całym świecie. Poza linią kosmetyków, artystka stworzyła markę bielizny Savage x Fenty, która również została ciepło odebrana przez fanów. Głównym celem Rihanny było stworzenie produktów w miarę rozsądnych cenach, które są dostępne dla każdego.

Poza zajmowaniem się własnymi biznesami, Rihanna pojawiła się na okładce kilku magazynów, wystąpiła w trzech filmach i wydała książkę, w której opowiada swoją historię za pomocą zdjęć. Wszystko to sprawiło, że w 2021 roku znalazła się na pierwszym miejscu listy najbogatszych piosenkarek na świecie z zawrotną kwotą 1,7 miliarda dolarów. Dla porównania – na drugim miejscu znalazła się Madonna z kwotą o połowę mniejszą od swojej koleżanki – zaledwie 850 milionów dolarów. Na początku roku dowiedzieliśmy się, że Rihanna i ASAP Rocky spodziewają się dziecka. Po tej informacji już nikt nie wierzył w powrót artystki do świata muzyki. 

Rihanna wraca
fot. IG / badgalriri

Halftime Show

Ogłoszenie Rihanny jako headlinerki corocznych mistrzostw ligi futbolu amerykańskiego wstrząsnęło światem. News o powrocie artystki trafił na pierwsze strony gazet i magazynów. Wspomniany post na Instagramie zdobył 6 milionów polubień i setki tysięcy komentarzy, w których swoją ekscytację wyraziły m.in. Katy Perry, Lizzo i Normani. Mecz odbędzie się już 12 lutego 2023 w Phoenix i to właśnie w jego przerwie (słynne Halftime Show) wystąpi się Rihanna.

Sprawdź też
Rihanna wraca

W poprzednich latach stadion gościł artystki takie jak Lady Gaga, Madonna czy Beyoncé. Co roku oglądalność meczu sięga blisko 100 milinów odsłon, a ceny biletów na mecz kosztują kilka tysięcy dolarów. Występ na Super Bowl jest ogromnym wyróżnieniem dla artystów, ale też sporym wyzwaniem. Ubiegłoroczny występ nie cieszył się ogromną popularnością pomimo faktu, że na jednej scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Eminema, Snoop Doga czy Mary J. Blige. Na artyście wisi ogromna presja, aby jego show było najlepsze. Myślę, że możemy być spokojni, że Rihanna nas nie zawiedzie, a jej występ zapisze się na kartach historii.

W związku z powrotem Rihanny prawdopodobnie możemy spodziewać się nowej muzyki, którą artystka zapowiadała w wywiadach już od kilku lat. Pozostaje nam jedynie czekać i liczyć na najlepsze! 

Sprawdź też: soundtrack nowej edycji gry FIFA

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone