Czytasz
Jaki Sylwester pasuje do Twojej osobowości? [PSYCHOTEST]

Jaki Sylwester pasuje do Twojej osobowości? [PSYCHOTEST]

Najbardziej wyjątkowa noc w roku coraz bliżej. Nowy rok dobrze jest zacząć w zgodzie z tym, kim jesteśmy. W Going. traktujemy ten temat bardzo poważnie.

Jeśli chcecie wiedzieć, które wydarzenie z naszej oferty najlepiej zgra się z Waszymi potrzebami, rozwiążcie specjalny psychotest, opracowany przez naszych najwybitniejszych redakcyjnych naukowców. Kiedy już ustalicie typ wydarzenia, zerknijcie na listę poniżej – tam czekają konkretne propozycje!

Muzyka elektroniczna

Jeśli w klubie czujecie się jak w domu, koniecznie sprawdźcie Sylwestry, jakie organizują Wasze ulubione miejscówki. Na Jasnej 1 zagra czołówka didżejów i didżejek, związanych z klubem. Piekło nad Niebem kusi Temple of Hedonism, Prozak 2.0 organizuje bal maskowy (!), a w Pradze Centrum zanurzymy się w świat Circus Freak Show. A jeśli szukacie doświadczenia klubowego w nowej lokalizacji, przetestujcie PR1VAT3 D4NC3R w Katowicach albo hedonistyczną utopię AFTER22 x Ekstrakt.

Muzyka rapowa i trapowa

Chcecie wjechać w Nowy Rok z buta jak Bruce Lee? Sprawdźcie SO HARD SYLWESTER: Trap of the year x Łowcy. Organizatorzy zapowiadają trapową jazdę bez trzymanki i najlepszą publikę w kraju. Tak, to o Was! A jeśli do Warszawy za daleko, z pomocą nadciąga ekipa czeluść. Ich Czelwester odbędzie się w kosmicznym i nietypowym miejscu na krakowskim Zabłociu.

Alternatywne Sylwestry

Nie każda osoba musi mieć ochotę na typowego Sylwestra, dlatego w swojej ofercie mamy też wydarzenia, odbiegające od przyjętych schematów. New York Disco Town w FOOD TOWN to świętowanie z talerzykiem jedzenia i koktajlem w ręku. Dużo mniej zobowiązująca będzie też trójmiejska domówka z Dtekkiem, Feelaz, Kosmalskim i Pclz za deckami. Warszawski ANTY-SYLWESTER 2022 z Radiem Kapitał i Komuną Warszawa to z kolei 2 sceny pełne niezależnej elektroniki, natomiast w LA POSE obejrzycie THE BEST OF 2022: występy drag queens, vogue i burleskę.

Sprawdź też
Slim Shady

Sylwester to Sylwester

Różni organizatorzy przekonują nas, że niczego nie musimy. Jednak co wtedy, gdy… właśnie tego chcemy? Spokojnie, o Was też pamiętamy! Jeśli w szafie czeka cekinowa kreacja albo stylowy garnitur, a impreza bez szampana i konfetti nie jest dla Was warta wyjścia z domu… oto propozycje dla Was. WIELKI SYLWESTER WARSZAWY 22/23 w Klubie Park w Warszawie, oops we did it again w Mewie Towarzyskiej w Sopocie czy Sylwester 90’s w Hype Parku w Krakowie – wszędzie tam czeka na Was impreza w klasycznym stylu.

A tutaj jeszcze więcej naszych Sylwestrów!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone