Czytasz
Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Aphex Twin Going. stream weekend Going. live

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty czy improwizacja – dla każdego coś dobrego!

Wacław Zimpel dla Firleja, 10 kwietnia

Wacław Zimpel miał ostatnio ręce pełne roboty – dwa nowe albumy, jeden solowy, drugi we współpracy z Jamesem Holdenem. Już dzisiaj zagra w ramach wsparcia dla wrocławskiego klubu Firlej. Idealna opcja na wieczorną medytację.

Wilhelm Bras: Atomic Gardening, 10 kwietnia

Muzyka eksperymentalna i elektroakustyczna od jednego z najsolidniejszych polskich artystów. Cykl wspiera MSN, wspieramy i my!

Aphex Twin Warehouse Project live show, 10 kwietnia

Trzy słowa: Aphex Twin, Weirdcore, musicietoobejrzećiposłuchać.

FOMOstream: Wielkanoc, 12 kwietnia

Jak nie stream od Up To Date, to od siostrzanego FOMO. Odpalajcie, tańczcie, bo taniec to zdrowie i świętujcie. A jak się spodoba to wspierajcie!

Streaming From Isolation: Disclosure, 10 kwietnia

Kolejna odsłona streamów od Boiler Room to set od jednego z braci Lawrence z duetu Disclosure. Na piątkowy wieczór idealne.

DGTL Festival online, 11 kwietnia

Holenderski DGTL niestety się nie odbędzie, ale został przeniesiony do onlajnu. Wystąpią m.in. Tom Trago, JP Enfant i KiNK. Tanecznie, energicznie!

Aftrwrk Online Festival – dubowy festiwal w sieci, 23 marca – 17 kwietnia

Sprawdź też

Coś dla wielbicieli głębszych, bassowych brzmień. Zorganizujcie sobie domowy soundsystem i odpalajcie festiwalowe streamy. W ten weekend wystapią m.in. ONDUBGROUND + KSD oraz Tetra Hydro K meets Brainless Sound System live.

FACT Archive: Remembering Sun Ra Arkestra’s Danny Ray Thompson, 10 kwietnia

Archiwalny koncert kultowego zespołu Sun Ra Arkestra z 2019 roku, kiedy to w ich szeregach występował jeszcze niezapomniany Danny Ray Thompson, zmarły w tym roku muzyk pamiętający czasy samego Sun Ra.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone