Czytasz
Osiem polskich miast zobaczy Jann Tour Fall 2023. Mamy bilety!

Osiem polskich miast zobaczy Jann Tour Fall 2023. Mamy bilety!

Jann Tour Fall 2023

W 2023 wyruszył w pierwszą samodzielną trasę koncertową. Teraz nie zwalnia tempa i przygotowuje się do Jann Tour Fall 2023 po ośmiu polskich miastach!

Wielki sukces

Jann zdobył duże uznanie po tym, gdy potwierdzono jego udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji. Jego singiel Gladiator, wydany w listopadzie ubiegłego roku, zaskoczył słuchaczy mrocznym, elektryzującym brzmieniem. Fani konkursu natychmiast okrzyknęli go jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w preselekcjach.

W obliczu głośnej afery medialnej po niedostaniu się do konkursu młody artysta wykazał się niesamowitą dojrzałością. Apelował o zakończenie hejtowania innej uczestniczki, czyli Blanki. Jego udział w preselekcjach okazał się trampoliną do sławy. Wspomniany utwór został odtworzony ponad osiem milionów razy na Spotify i zdobył wysokie pozycje na listach w kilkunastu europejskich krajach. Pierwsza trasa koncertowa Janna nazwana Gladiator Tour sprzedała się w mgnieniu oka.

Kolejne plany na horyzoncie

Jann błyskawicznie zdobył serca polskiej publiczności i zdołał zyskać międzynarodową rozpoznawalność. Jego kawałki znalazły się na czołowych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single takie jak Gladiator i Need a break podbiły również listy przebojów poza Polską.

Po spektakularnym sukcesie wyprzedanej w ciągu doby trasy Gladiator Tour oraz serii niesamowitych występów na festiwalach, Jann ogłasza kolejne koncerty. Razem ze swoim zespołem wyruszy w Jann Tour 2023, która obejmie osiem miast w Polsce. Na zdjęciu w poście możemy zobaczyć, że szykują się również występy poza granicami naszego kraju. Komentarze jasno mówią, że zagraniczni fani nie mogą się ich doczekać.

Sprawdź też
The Weeknd

Na scenie jako support wystąpi utalentowana krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów w osobie KIWI. Artystka i artysta mieli już okazję występować wspólnie na trasie, a przed jej rozpoczęciem porozmawiali z naszym redaktorem naczelnym Krzysztofem Nowakiem. – Ja i Janek nie rywalizujemy ze sobą. Jaram się jego muzą i kibicuję mu jak prawdziwa fanka – mówiła twórczyni, za to twórca dodawał, że czuje się zdecydowanie lepiej, gdy występuje z zespołem. Cały wywiad znajdziecie w tym miejscu!

Bilety na Jann Tour Fall 2023 kupicie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone